Wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. Osobówka potrąciła rowerzystkę we wsi Lipy. Poszkodowana trafiła do szpitala śmigłowcem LPR.

Przerażający wypadek podczas prac polowych. Prasa rolnicza wciągnęła i wyrwała rękę mężczyzny. Poszkodowany trafił śmigłowcem LPR do szpitala.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 22. Przy miejscowości Zdroisko osobówka zderzyła się z motocyklem. Kierujący jednośladem zginął na miejscu. Trasa jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2 w Lubuskiem. Bus wbił się w tył naczepy ciężarówki. Droga w kierunku Świecka jest całkowicie zablokowana.

Śmierć nad wodą. Z jeziora w Lubniewicach wyłowiono ciało mężczyzny. Na ratunek było już za późno.

Wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. W Lipkach Wielkich na wojewódzkiej "158" osobówka uderzyła w drzewo. Są ranni. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie zostały ranne. Trasa jest zablokowana.

Groźny wypadek koło Drezdenka z udziałem motocyklisty. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u