Ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę w Motylewie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Poszkodowany był reanimowany. Niestety zmarł na miejscu.

Pożar w Murzynowie koło Skwierzyny. Jedna osoba z poparzeniami została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Dachował bus. Jedna osoba zginęła na miejscu, znajdowała się pod pojazdem.

Wypadek na drodze krajowej nr 22 koło Dobiegniewa. Zderzyły się trzy pojazdy, jeden uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek podczas prac we wsi Jasiniec koło Gorzowa Wielkopolskiego. Konar drzewa przygniótł mężczyznę. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe podsumowało 2022 rok. Lubuskie załogi HEMS interweniowały aż 870 razy, ratując życie mieszkańców regionu i nie tylko. Do czego latały?

Wypadek na przejeździe kolejowym w Trzebiszewie koło Skwierzyny. Kierowca osobówki wjechał pod pociąg. Jedna osoba została ranna. Wezwano śmigłowiec LPR.

Wybuch pieca w Międzyrzeczu. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u