Niebezpieczny wypadek koło Sulęcina. Mężczyzna roztrzaskał się motocyklem crossowym w lesie przy wsi Glisno. Ranny trafił do szpitala śmigłowcem LPR.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe podsumowało 2023 rok. Lubuskie załogi HEMS interweniowały aż 840 razy, ratując życie mieszkańców regionu. Do czego latały?

Śmiertelny wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. W Jeninku operator dźwigu HDS zahaczył o linię energetyczną. Dwie osoby zostały porażone prądem, zginęły na miejscu.

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Jedna osoba została poszkodowana. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Funkcjonariusze z elitarnych jednostek szkolili się w udzielaniu pomocy medycznej podczas działań bojowych. Kiedy prowadzony jest ostrzał, stanowi to trudne zadanie.

Groźny wypadek na wojewódzkiej "159" koło Dobrojewa (gmina Skwierzyna). Osobówka uderzyła w drzewo. Ranna została jedna osoba, trafiła do szpitala śmigłowcem LPR.

Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Rzepina. Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką. Trasa była zablokowana.

Ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę w Motylewie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Poszkodowany był reanimowany. Niestety zmarł na miejscu.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u