Groźne zdarzenie w Wężyskach. Pomocy medycznej potrzebowało roczne dziecko poparzone herbatą. Na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Świebodzin. Kierowca autobusu szkolnego zasłabł w trakcie jazdy. Zdążył jeszcze zatrzymać pojazd i stracił funkcje życiowe. Ruszyła walka o życie mężczyzny.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. Samochód osobowy roztrzaskał się o drzewo. Jedna osoba została ranna. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wypadek koło Sulechowa. Czołowo zderzyły się dwa auta. Lekarzom nie udało się uratować życia najciężej rannego mężczyzny. 52-latek zmarł w szpitalu.

Wypadek koło Sulechowa. Na drodze wojewódzkiej nr 304 zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba została ranna. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Wypadek koło Świebodzina. Cztery osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

Groźne zdarzenie w Sulechowie. Pomocy medycznej potrzebowało dziecko poparzone kawą. Na miejsce wysłano m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe podsumowało 2022 rok. Lubuskie załogi HEMS interweniowały aż 870 razy, ratując życie mieszkańców regionu i nie tylko. Do czego latały?

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u