Wypadek koło Zielonej Góry. Na drodze wojewódzkiej nr 282 w rejonie wsi Łaz samochód wypadł z drogi. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Wypadek na autostradzie A2. Między węzłami Jordanowo i Torzym bus uderzył w pojazd służby drogowej. Sześć osób zostało rannych. Trasa do Świecka jest zablokowana.

Krzysztof Pietrzak to znana postać w bazie LPR Zielona Góra. W ratunkowych śmigłowcach, ale też samolotach spędził przeszło 33 lata. Ostatnio przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Wypadek na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Ciężarówka uderzyła w bariery i wypadł z trasy. Droga w kierunku Gorzowa jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. Motocykl zderzył się z busem. Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek w Krośnie Odrzańskim. Na ogródkach działkowych altana zawaliła się na mężczyznę. Życia poszkodowanego nie udało się uratować.

Śmigłowiec z bazy LPR Zielona Góra wykonuje loty nocne. Maszyna wzbudza zainteresowanie, a nawet niepokoi mieszkańców województwa lubuskiego. Wyjaśniamy, o co chodzi.

Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. Na trasie Ołobok - Rokitnica czołowo zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga trafiła do szpitala.

Strona 1 z 17

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u