Tragiczny wypadek w Sławie. Kierowca osobówki potrącił rowerzystę. Mężczyzna zginął na miejscu. Droga jest zablokowana.

Wypadek w Nowogrodze Bobrzańskim. Osobówka uderzyła w drzewo. Ranny kierowca trafił do szpitala śmigłowcem LPR. Autem jechało też dziecko.

WOŚP 2024. Sprawdź, co możesz wylicytować w serwisie Allegro. Strażacy w Zielonej Górze zapraszają do jednostek, można też wybrać się na strzelnicę.

Poważny wypadek pod Świebodzinem. Mężczyzna został potrącony przez samochód.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe podsumowało 2023 rok. Lubuskie załogi HEMS interweniowały aż 840 razy, ratując życie mieszkańców regionu. Do czego latały?

Akcja służb ratowniczych koło Zielonej Góry. Nie było wolnej karetki naziemnej, więc przyleciał śmigłowiec LPR. Z pomocą ruszyli też strażacy.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Zielonej Góry. Ciężarówka zderzyła się z busem i osobówką. Jest ofiara śmiertelna, są ranni. Trasa jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki i ciężarówka. Jedna osoba zginęła, a druga trafiła do szpitala.

Strona 1 z 18

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u