W pobliżu Nowej Soli trwa wycinka drzew. Cięcia odbywają się na powierzchniach, które osiągnęły wiek dojrzałości drzewostanu do wyrębu.

Lasy Państwowe zachęcają do sadzenia drzew w ramach akcji #sadziMY. Już 29 i 30 września każdy może za darmo odebrać sadzonkę, aby posadzić własne drzewo.

Wjazd samochodem do lasu, śmiecenie oraz kradzieże drewna. Zapobiega temu Straż Leśna, która rozpoczyna wzmożone działania pod kryptonimem "Jesień 2022".

Jesień to pora roku, która dla wielu kojarzy się z grzybobraniem. Leśnicy chcą, aby było bezpiecznie, więc strażnicy często patrolują leśne szlaki.

Trwa ogólnopolska akcja #sadziMY. Już 30 września i 1 października każdy będzie mógł odebrać sadzonkę i samemu posadzić drzewo. Gdzie można je odebrać?

Targi EKO-LAS 2021 to ponad 30 hektarów ekspozycji targowej, pokazy maszyn i warsztaty edukacyjne. Wydarzenie odbędzie się w Mostkach koło Świebodzina.

Wyrwij się z miasta! Sprawdź okoliczne punkty widokowe, szlaki rowerowe czy obiekty turystyczne. Lasy Państwowe zapraszają na specjalny serwis czaswlas.pl

Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu. Wprowadzenie zakazu ma pomóc w walce z koronawirusem.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u