Lotnicze Pogotowie Ratunkowe otwiera się na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Chętni będą mogli zwiedzić bazę w Zielonej Górze już 11 maja.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe podsumowało 2023 rok. Lubuskie załogi HEMS interweniowały aż 840 razy, ratując życie mieszkańców regionu. Do czego latały?

Krzysztof Pietrzak to znana postać w bazie LPR Zielona Góra. W ratunkowych śmigłowcach, ale też samolotach spędził przeszło 33 lata. Ostatnio przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Śmigłowiec z bazy LPR Zielona Góra wykonuje loty nocne. Maszyna wzbudza zainteresowanie, a nawet niepokoi mieszkańców województwa lubuskiego. Wyjaśniamy, o co chodzi.

Poważny wypadek pod Skąpem. Auto rozbiło się o drzewo. Kierowca był zakleszczony! W akcji śmigłowiec LPR

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe otwiera się na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Chętni będą mogli zwiedzić bazę w Zielonej Górze już 13 maja.

Groźne zdarzenie w Sulechowie. Pomocy medycznej potrzebowało dziecko poparzone kawą. Na miejsce wysłano m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe podsumowało 2022 rok. Lubuskie załogi HEMS interweniowały aż 870 razy, ratując życie mieszkańców regionu i nie tylko. Do czego latały?

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u