Lotnisko Zielona Góra Babimost jest już chronione przez system antydronowy. To ważne, bo drony często wlatują bez zezwolenia w przestrzeń portu lotniczego.

Lotnisko Zielona Góra Babimost znów ma funkcje wojskowe. Dokumenty zostały podpisane. Port będzie współużytkowany z 31. Bazą Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Już dziś pierwszy lot z Babimostu do Krakowa. Połączenie przez prawie 4 miesiące będą obsługiwać Polskie Linie Lotnicze LOT.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Już dziś pierwszy lot z Babimostu do Gdańska. Połączenie przez prawie 7 miesięcy będą obsługiwać Polskie Linie Lotnicze LOT.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Już wkrótce znów polecimy z Babimostu do Gdańska. Połączenie będzie realizowane niemalże przez siedem miesięcy.

Lotnisko Zielona Góra Babimost zyska nowy terminal pasażerski. Wiemy już, jak ma wyglądać. Wraz z samym obiektem powinien powstać też spory parking.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Już jutro pierwszy lot z Babimostu do Taby w Egipcie. Połączenie obsłużą Polskie Linie Lotnicze LOT.

Lotnisko Zielona Góra Babimost będzie się dalej rozwijać? Lubuscy politycy rozmawiali o tym w Warszawie. Poruszono temat nowego terminala i budowy dróg.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u