Loty do Londynu miały być realizowane jeszcze w 2022 roku, niestety przetarg został unieważniony. Co dalej z tak oczekiwanym kierunkiem?

Lotnisko Zielona Góra Babimost zyska nowy terminal pasażerski. Wiemy już, jak ma wyglądać. Wraz z samym obiektem powinien powstać też spory parking.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Dziś historyczny dzień, bo odbył się pierwszy lot z Babimostu do Taby. Połączenie obsługują Polskie Linie Lotnicze LOT.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Już jutro pierwszy lot z Babimostu do Taby w Egipcie. Połączenie obsłużą Polskie Linie Lotnicze LOT.

To rekordowy rok pod względem liczby obsłużonych pasażerów na lotnisku Zielona Góra - Babimost. Z lubuskiego portu lotniczego skorzystało prawie 40 tys. osób!

Lotnisko Zielona Góra Babimost będzie się dalej rozwijać? Lubuscy politycy rozmawiali o tym w Warszawie. Poruszono temat nowego terminala i budowy dróg.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Jeszcze w tym roku mieliśmy po raz pierwszy polecieć z Babimostu do Londynu. Niestety tak się nie stanie...

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Już wkrótce polecimy z Babimostu do Londynu. Co ważne, połączenie ma być już realizowane na stałe.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u