Lotnisko Zielona Góra Babimost. Już wkrótce polecimy z Babimostu do Londynu. Co ważne, połączenie ma być już realizowane na stałe.

Itaka pierwszy raz w historii wprowadza zimowe połączenie lotnicze z lotniska Zielona Góra-Babimost do Taby w Egipcie

Lotnisko Zielona Góra Babimost z kolejnym rekordem. W czerwcu port obsłużył blisko 4500 pasażerów. - Dobra passa trwa - podkreślają Państwowe Porty Lotnicze.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Ruszają nowe połączenia na wakacje. Polskie Linie Lotnicze LOT będą realizować rejsy z Babimostu do Gdańska i Burgas (Bułgaria).

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Kolejne połączenie wakacyjne już pewne. Polskie Linie Lotnicze LOT będą realizować rejsy z Babimostu do Chorwacji (Rijeka). Trwa sprzedaż biletów.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Wakacje już niebawem, a w planach nowe połączenia. Polecimy do Turcji, ale dodatkowo mają być rejsy do Chorwacji i Bułgarii.

Lotnisko Zielona Góra Babimost wprowadza opłaty za parkowanie. Wszystkim będzie zarządzać APCOA Parking. Sprawdź cennik i zapoznaj się z regulaminem.

Polskie Linie Lotnicze LOT zostają w Lubuskiem na 2022 rok. Województwo lubuskie dołoży przewoźnikowi blisko 12 milionów złotych. Czy będą nowe połączenia?

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u