W piątkowe popołudnie w jeziorze w Lubniewicach utopiła się 34-letnia kobieta. Z wody wyłowili ją strażacy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 sierpnia. O godzinie 19:05 ratownicy WOPR z Lubniewic ratowali dwóch topiących się mężczyzn. Obaj byli kompletnie pijani.

Katarzyna Szczepańska jeszcze do niedawna znana była między innymi jako zastępca burmistrza Lubniewic.

Przed nami Festiwal Michaliny Wisłockiej w Lubniewicach. Będzie to pierwsze takie wydarzenie, poświęcone dr Michalinie Wisłockiej, uznanej seksuolożce, ikonie w dziedzinie ginekologii i położnictwa, która zmieniła sposób myślenia milionów Polaków. Dzięki niej zaczęliśmy rozmawiać o ważnych sprawach dotyczących seksualności, które były tematami tabu.

Święto Sandacza 2016 przebiega pod hasłem „Disco Sandacz”, program imprezy będzie nawiązywać do stylu lat 70,80,90-tych.

Lubniewice przygotowują program rewitalizacyjny, do którego ma być wpisany zabytkowy Park Miłości imienia dr Michaliny Wisłockiej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u