Będzie druga karetka w Kostrzynie nad Odrą. Nowy zespół pogotowia ma działać od 1 kwietnia. Mieszkańcy domagali się kolejnego ambulansu już od lat.

Województwo lubuskie otrzymało blisko 86 milionów złotych na budowę, remont lub modernizację dróg w 2023 roku. Co powstanie za te pieniądze?

Strażacy z OSP Niegosław (gmina Drezdenko) mają nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował ponad 919 tysięcy złotych i zastąpił wysłużony już pojazd.

Dziś obradował Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego. Rozmawiano o przygotowaniach do zimy w Lubuskiem. Udział w spotkaniu wzięły m.in. wszystkie służby.

Ponad 3,3 miliona złotych pochłonął remont drogi Swarzynice - Ledno w gminie Trzebiechów. Drogowcy całkowicie przebudowali blisko 5 kilometrów trasy.

Dotacje dla OSP i PSP w Lubuskiem. Strażacy zakupią dzięki temu niezbędny sprzęt lub samochody. Zobacz, kto otrzymał pieniądze.

Szpital w Sulechowie stał się placówką jednoimienną. Od wczoraj przyjmuje tylko pacjentów z COVID-19. Lecznica nie może świadczyć opieki nad pacjentami wymagającym innej pomocy medycznej. Mieszkańcy są oburzeni.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u