Wszystkich Świętych 2023. MZK Gorzów Wielkopolski jak co roku uruchamia specjalne linie autobusowe na cmentarz. Zobacz, jak będą kursować autobusy.

Dziś Dzień bez Samochodu. Na tę okazję w wielu miastach w Polsce można za darmo korzystać z komunikacji miejskiej. Jak to wygląda w Lubuskiem?

MZK Gorzów Wielkopolski ma już pierwsze autobusy elektryczne. Pojazdy wyjechały już na linie. Ich zakup wraz z infrastrukturą kosztował ponad 31,7 miliona.

Wszystkich Świętych 2022. MZK Gorzów Wielkopolski uruchamia dodatkowe linie autobusowe na cmentarz przy ul. Żwirowej. Zobacz, jak zmieni się rozkład jazdy.

Pijany rzucił butelką w szybę jadącego autobusu MZK Gorzów Wielkopolski. Szkło z rozbitej szyby raniło 14-letnią pasażerkę. Nastolatka trafiła do szpitala.

Będą nowe tramwaje w Gorzowie Wielkopolskim. Magistrat zakupi sześć nowych wozów niskopodłogowych od bydgoskiej Pesy.

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymali 39-latka, który zaatakował kobietę w autobusie MZK. Nikt nie zareagował. Napastnik wysiadł na kolejnym przystanku.

Policjanci zatrzymali 30-letniego napastnika, który zaatakował kierowcę autobusu MZK Gorzów Wielkopolski. Mężczyzna uderzył go w głowę metalowym prętem.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u