Zderzenie osobówki z autobusem MZK w Zielonej Górze. 

Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze - Ochli jak co roku organizuje Kaziuki. To impreza ciesząca się popularnością. Sprawdź, jak będą jeździć autobusy MZK Zielona Góra.

MZK Zielona Góra przekazuje, że z linii 101 korzysta coraz więcej pasażerów. I tak na jej trasie pojawiły się nowe przystanki autobusowe.

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra będzie miał zmiany. Dochodzi nowa linia, której głównym kierunkiem będzie Park Książęcy Zatonie.

Ktoś podrzucił śmieci na przystanek MZK Zielona Góra. To odpady po remoncie. Zakład Gospodarki Komunalnej przypomina, gdzie można je wywozić.

Mikołaj w autobusie to już tradycja w Zielonej Górze. Świąteczny autobus wyjedzie w trasę 6 grudnia. Wiemy, jak będzie jechał.

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra będzie miał zmiany. Będzie nowa linia, ale to nie wszystko. Sprawdź, co się zmieni.

Kierowcy będą mogli odetchnąć z ulgą. Kończy się przebudowa skrzyżowania w Zielonej Górze. Autobusy MZK Zielona Góra wrócą na stałe trasy.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u