Dziś Wszystkich Świętych. Przypominamy, jak będą kursować autobusy MZK Zielona Góra. Od 12:00 do 18:00 jeździmy za darmo!

Wszystkich Świętych 2022. MZK Zielona Góra jak co roku uruchomi specjalne linie autobusowe na cmentarz. Jak będą kursować autobusy komunikacji miejskiej?

Policja szuka mężczyzny, który rzucił butelką w autobus MZK Zielona Góra. Mundurowi proszą mieszkańców o pomoc w jego identyfikacji.

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otworzy swoją zajezdnię dla wszystkich zainteresowanych. 

Autobus MZK uderzył w tył osobówki w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu.

Prezydent Zielonej Góry uchyla zarządzenie przyznające prawo do bezpłatnych przejazdów uchodźcom z Ukrainy. 

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra zmienia się na wakacje. Inne będą godziny odjazdów niektórych autobusów, a linia nr 12 zostanie połączona z linią nr 29.

Remont wiaduktu w Zielonej Górze. Konstrukcja na ulicy Zjednoczenia zostanie zamknięta dla autobusów i ciężarówek. MZK Zielona Góra zmienia trasy.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u