Rozkład jazdy MZK Zielona Góra zmienia się na wakacje. Inne będą godziny odjazdów niektórych autobusów, a linia nr 12 zostanie połączona z linią nr 29.

Remont wiaduktu w Zielonej Górze. Konstrukcja na ulicy Zjednoczenia zostanie zamknięta dla autobusów i ciężarówek. MZK Zielona Góra zmienia trasy.

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra zmieni się na święta wielkanocne. Przewoźnik ograniczy kursowanie autobusów. Zobacz, co się zmieni.

Autobus MZK Zielona Góra przewożący pasażerów uderzył w tył samochodu nauki jazdy na ulicy Wyszyńskiego. Są utrudnienia w ruchu.

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra zmieni się 1 kwietnia. Przewoźnik wprowadzi korekty w kursowaniu autobusów, m.in. zmieni się trasa linii nr 22.

Wojna na Ukrainie. MZK Zielona Góra wprowadziło darmową komunikację miejską dla uchodźców, którzy uciekli z kraju. Decyzja ważna jest do odwołania.

Od dziś obowiązuje nowy rozkład jazdy MZK Zielona Góra. Przewoźnik wprowadził korekty w kursowaniu autobusów.

Wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu osobówki z autobusem MZK. Sprawca jest pijany, ma blisko 2,5 promila alkoholu.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u