Dziś Dzień bez Samochodu. Na tę okazję w wielu miastach w Polsce można za darmo korzystać z komunikacji miejskiej. Jak to wygląda w Lubuskiem?

Winobranie 2023. Ulicami Zielonej Góry przejdzie dziś Korowód Winobraniowy. Start o 12:00, ale drogi zostały już wcześniej zamknięte. Inaczej jeżdżą m.in. autobusy MZK.

Autobusy MZK Zielona Góra nie przejadą przez Zacisze. To z powodu prac drogowych. Zobacz, jak zmieniły się trasy kilku linii.

Osiedle Przyjaźni w Zielonej Górze doczeka się autobusów MZK. Linia nr 17 pojedzie ulicą Węgierską, Budziszyńską, Kraljevską i Francuską.

Nowy rok szkolny to i zmieniony rozkład jazdy MZK Zielona Góra. Wracają szkolne połączenia, rusza też nowa linia. Sprawdź, co jeszcze.

Autobusy MZK Zielona Góra zablokowały wjazd do zakładu w mieście. To "działa" wytoczone przeciwko przedsiębiorcy, który wygrał w sądzie z prezydentem. Firma Irek wydała oświadczenie.

Trzy autobusy MZK zostały zaparkowane pod osłoną nocy przed prywatną firmą w Zielonej Górze. W tle trwająca od lat budowa fragmentu ścieżki rowerowej.

Najpierw autobus MZK Zielona Góra zderzył się z samochodem osobowym. Później przebił płot i wjechał na prywatną posesję. W środku autobusu byli pasażerowie.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u