Krosno Odrzańskie ma już nowego włodarza. Obowiązki burmistrza pełni Anna Mikołajczyk. Dziś otrzymała powołanie z rąk Wojewody Lubuskiego Marka Cebuli.

Wojewoda Lubuski Marek Cebula przedstawił współpracowników. To m.in. Dariusz Popławski i Tomasz Nesterowicz. - To będzie najlepsza reprezentacja - słyszymy.

Jest nowy Wicewojewoda Lubuski. Został nim Tomasz Nesterowicz. Dziś otrzymał powołanie z rąk Wojewody Lubuskiego Marka Cebuli.

Jest nowy wojewoda lubuski. Został nim Marek Cebula. Dziś otrzymał powołanie z rąk wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Tomasza Szymańskiego.

Obwodnica Krosna Odrzańskiego. Osiem firm zgłosiło się do zaprojektowania i budowy drogi. Otworzono już oferty, najtańsza opiewa na przeszło 305 milionów.

Krosno Odrzańskie wreszcie doczeka się obwodnicy? Wojewoda lubuski wrócił z Warszawy z ważnym podpisem. 

W sobotę, 24 czerwca Burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula uczestniczył w festynie sportowym w Radnicy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u