Orędzie prezydenta. Andrzej Duda poinformował, kto zostanie premierem RP po wyborach parlamentarnych 2023. To Mateusz Morawiecki.

Kilka tygodni temu w Świdniku doszło do wydarzenia, które wstrząsnęło opinia publiczną. Grupa aktywistów ekologicznych z międzynarodowego ruchu Extinction Rebellion padła ofiarą brutalnego potraktowania podczas pokojowego protestu, który miał miejsce w trakcie przemówienia na wiecu wyborczym Mateusza Morawieckiego. Przemoc spotkała ich, gdy starali się zwrócić uwagę na palące problemy klimatyczne.

Pożar hali z odpadami chemicznymi w Zielonej Górze wywołał spore poruszenie. Premier odbył pilne narady z Kaczyńskim oraz ministrem Zbigniewem Hoffmanem.  

Pojawiają się pierwsze zdecydowane działania rządu w związku ze skażeniem Odry. Premier Mateusz Morawiecki zdymisjonował szefów Wód Polskich oraz Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska!

W Polsce wprowadzono stopień alarmowy CHARLIE-CRP. - Ma to związek z sytuacją na Ukrainie - informuje Janusz Cieszyński, pełnomocnik Rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa.

Mateusz Morawiecki podjął decyzję o wprowadzeniu stopnia alarmowego ALFA-CRP na terenie całego kraju. Co to oznacza?

Premier Mateusz Morawiecki wprowadził na terenie całego kraju stopień alarmowy ALFA-CRP. Wprowadzenie stopnia alarmowego ma charakter prewencyjny.

Rząd walczy z kierowcami pod wpływem alkoholu. Będzie konfiskata samochodu za jazdę po pijanemu. - Dość pobłażania dla bandytów - podkreśla premier.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u