Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali motocyklistę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Mężczyzna stracił uprawnienia i dostał wysoki mandat. 

Policjanci i ratownicy medyczni zostali zaatakowani przez grupę osób w Międzyrzeczu. Doszło do brutalnych ataków fizycznych i słownych. 

Państwowa Straż Pożarna w Międzyrzeczu ma nowy pojazd. Jest on jednak nietypowy, szczególnie w porównaniu do reszty strażackiego taboru.

Tadeusz G. wyszedł z domu w Międzyrzeczu i wciąż nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzny szukają służby, a policja apeluje o pomoc.

Szpital w Międzyrzeczu poinformował, że nie przyjmuje pacjentek do porodu oraz na patologię ciąży. W sieci zawrzało. 

Policjanci z Międzyrzecza ścigali kierowcę Toyoty, bo nie zatrzymał się do kontroli. Gdy zajechali mu drogę, 36-latek uciekał pieszo. Chciał uniknąć kary.

Tragedia w Międzyrzeczu. Nie żyje 15-letni uczeń. Nastolatek wypadł z okna Liceum Ogólnokształcącego numer 1 im. Heliodora Święcickiego. Przyczyny wyjaśnia prokuratura. 

Kupiła pizzę i alkohol, zapłaciła fałszywymi pieniędzmi. Kobieta usłyszała zarzuty oszustwa, za co może grozić jej kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Strona 1 z 11

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u