Poważny wypadek na quadzie w miejscowości Mostki. Dwie osoby zostały poszkodowane. W akcji śmigłowiec LPR!

Autolaweta zderzyła się z ciężarówką na odcinku drogi krajowej nr 92 w Mostkach. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Do zdarzenia doszło w środę, 4 lipca, w godzinach popołudniowych. Do dyżurnego świebodzińskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze kombajnu oraz zboża na pniu w miejscowości Mostki (gmina Lubrza).

Letni Piknik z Falubazem to już tradycja. W tym roku kibice zielonogórskiej żużlowej drużyny mogli spotkać się, porozmawiać, zdobyć autograf w niedzielne popołudnie 9 lipca w Mostkach. Podobnie jak podczas zeszłorocznych pikników frekwencja dopisała.

Rafał R. 17 czerwca 2016 r. jadąc niesprawnym, jak się okazało w toku śledztwa BMW co najmniej 114 km na godzinę, przy dozwolenej w tym miejscu 70, lekceważąc i naruszając zasady ruchu drogowego uderzył w jadące z naprzeciwka Renault Clio. Uderzenie było tak silne, że BMW rozpadło się na pół, natomiast dwie kobiety podróżujące Clio - matka z córką - zginęły na miejscu.

Dziś w Sądzie Rejonowym w Świebodzinie miał być ogłoszony wyrok w sprawie śmiertelnego wypadku w Mostkach z 2016 roku.

Dziś w Sądzie Rejonowym w Świebodzinie II Wydział Karny odbyła się druga rozprawa dotycząca wypadku drogowego, do którego doszło 17 czerwca ubiegłego roku. W wypadku zginęły dwie osoby a sprawca zbiegł.

Wskutek zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek (17 czerwca) na drodze krajowej nr 92 w pow. świebodzińskim zginęły dwie osoby. Kierujący jednego z aut biorących udział w zdarzeniu, oddalił się z miejsca wypadku. Mężczyzna jest już w rękach policji. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u