Sterta śmieci w lesie ujawniona w gminie Nowogród Bobrzański. Ktoś pozbył się opon. Sprawca nie został ustalony. Leśnicy podkreślają, że to nie pierwszy raz.

Pożar koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Płonął las w rejonie wsi Łagoda. Ogień gasiło 14 zastępów straży pożarnej oraz 2 samoloty. Spłonęły blisko 3 hektary ścioły.

Pożar koło Zielonej Góry. Ogień pojawił się w lesie w rejonie miejscowości Grabowiec i Koźla. W akcji uczestniczyła straż pożarna, leśnicy i samolot gaśniczy.

Brudnica mniszka to groźny szkodnik sosny. Żeby móc z nim walczyć, trzeba wiedzieć, ile ich jest. Dlatego leśnicy montują teraz na drzewach pułapki feromonowe.

Sterta śmieci w lesie ujawniona w rejonie Drągowiny (gmina Nowogród Bobrzański). Wyrzucono przede wszystkim stare meble. Sprawca nie został ustalony.

Leśne szkodniki opanowały lubuskie lasy. W walce z owadami pomógł Aeroklub Ziemi Lubuskiej. Piloci przez kilka dni wykonywali opryski drzewostanów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u