Samochód z nielegalnymi imigrantami ujawniony w powiecie żarskim w rejonie granicy z Niemcami. Wewnątrz było aż 29 cudzoziemców. To obywatele Turcji i Syrii.

Skradziony samochód z Niemiec ujawniony na parkingu w Słubicach. Mundurowi zatrzymali 28-letniego obywatela Rumunii. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Pościg za kurierem przewożącym imigrantów na trasie S3 w Lubuskiem. 17-letni Polak wiózł 36 obywateli Syrii oraz Turka. Wszyscy zostali zatrzymani.

Samochód pełny nielegalnych imigrantów ujawniono nieopodal polsko-niemieckiej granicy. W środku podróżowało 30 obywateli Syrii, wiózł ich Uzbekistańczyk.

Straż Graniczna zatrzymała dwóch obywateli Gruzji, którzy nielegalnie przebywali w Polsce. Jeden z mężczyzn przeterminował swój pobyt o prawie rok.

Samochód z nielegalnymi imigrantami ujawniony w Gubinie. Cudzoziemcy uciekli, natomiast pogranicznicy zatrzymali parę Białorusinów, która pomogła im w transporcie.

Pościg za kurierem przewożącym imigrantów. Kierowcę udało się zatrzymać w Niemczech. Obywatel Syrii wiózł 24 nielegalnych migrantów.

Nielegalny tytoń stał się biznesem dla trzech mężczyzn. Wszyscy zostali już zatrzymani. Grozi im teraz kara do trzech lat więzienia.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u