Nielegalni migranci i ich "kurier" zatrzymani w Krośnie Odrzańskim. Kierowca miał ich przerzucić do Niemiec. Wszyscy trafili do specjalnego ośrodka.

Nielegalni migranci i ich "kurier" zatrzymani niedaleko polsko-niemieckiej granicy. Nigeryjczyk wiózł czterech obywateli Erytrei. Wszystkich zatrzymano.

Pościg w Gubinie. Ścigano Ukraińca przewożącego nielegalnych migrantów. Padły strzały. "Kurier" groził nożem funkcjonariuszom, a imigranci uciekli.

Nielegalni migranci z Syrii oraz ich kurier, obywatel Ukrainy, zatrzymani koło Krosna Odrzańskiego. Jechali do Niemiec. Po pościgu złapali ich policjanci.

Nielegalni imigranci w Polsce. 21 cudzoziemców jechało w naczepie ciężarówki. Wiózł ich obywatel Białorusi. Wszyscy zostali zatrzymani.

Samochód z nielegalnymi imigrantami zatrzymany przy granicy w Słubicach. Obywatel Ukrainy wiózł do Niemiec dwóch obywateli Afganistanu. Wszystkich zatrzymano.

Pościg za kurierem przewożącym imigrantów koło Lubska. Kierowca porzucił auto i uciekł w las, lecz mundurowym udało się zatrzymać 19 obywateli Syrii.

Samochód z nielegalnymi imigrantami ujawniony w powiecie żarskim w rejonie granicy z Niemcami. Wewnątrz było aż 29 cudzoziemców. To obywatele Turcji i Syrii.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u