Nowe samochody gaśnicze trafiły do trzech Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w województwie lubuskim. To ciężkie wozy, które posłużą głównie do pożarów.

Strażacy z Międzyrzecza otrzymali nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował ponad 1,2 miliona złotych. Zobacz, jaki sprzęt znajduje się w pojeździe.

Nowe samochody gaśnicze z funkcją piany sprężonej trafią do czterech jednostek Państwowej Straży Pożarnej w województwie lubuskim. Ruszył już przetarg.

Nowe samochody gaśnicze trafią do lubuskich jednostek OSP. Dziś strażacy odebrali promesy na zakup pojazdów. - Zasługujecie na najlepszy sprzęt - mówi wojewoda.

Do czterech Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Lubuskiem trafią nowe samochody gaśnicze. Komenda Wojewódzka PSP ogłosiła już przetarg na zakup wozów.

Do czterech lubuskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych trafią nowe samochody gaśnicze. Komenda Wojewódzka PSP ogłosiła już przetarg na zakup wozów.

Nowe samochody gaśnicze trafiły do czterech lubuskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Dziś zostały oficjalnie przekazane. Kosztowały blisko 5 mln złotych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u