Strażacy z OSP Stary Kisielin mają nowy samochód gaśniczy. Jest wart prawie 1,4 miliona złotych. Zastąpi on wysłużony wóz, który ma już 40 lat.

Nowe samochody gaśnicze trafiły do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Zielonej Górze i Świebodzinie. To ciężkie wozy, które zabierają 5000 litrów wody.

Nowy samochód gaśniczy zasilił Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Sulechowie i jeździ już do akcji. To wóz z funkcją piany sprężonej. Kosztował ponad 1,5 miliona.

Trzy nowe samochody gaśnicze trafiły do jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,8 miliona.

Cztery nowe samochody gaśnicze z funkcją piany sprężonej trafiły do jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,5 miliona.

20 nowych samochodów gaśniczych powinno pojawić się w jednostkach OSP w Lubuskiem. Wśród nich OSP Mozów, które już teraz ma problem z zakupem auta. Powód? Brakuje pieniędzy.

Nowy samochód gaśniczy zasilił Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Strzelcach Krajeńskich. To ciężki wóz, który posłuży głównie do pożarów. Kosztował przeszło 1,2 miliona.

Dwadzieścia nowych samochodów gaśniczych już wkrótce powinno pojawić się w jednostkach OSP na terenie województwa lubuskiego. Dziś druhowie odebrali promesy.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u