Nowe samochody gaśnicze trafiły do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Zielonej Górze i Świebodzinie. To ciężkie wozy, które zabierają 5000 litrów wody.

Trzy nowe samochody gaśnicze trafiły do jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,8 miliona.

Cztery nowe samochody gaśnicze z funkcją piany sprężonej trafiły do jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,5 miliona.

Dwadzieścia nowych samochodów gaśniczych już wkrótce powinno pojawić się w jednostkach OSP na terenie województwa lubuskiego. Dziś druhowie odebrali promesy.

Dwa nowe samochody gaśnicze zasilą jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Trafią do Zielonej Góry i Świebodzina.

Rząd chwali się, że jednostki OSP "dostaną nowe samochody gaśnicze". Wszystko brzmi pięknie, ale nie ma nic za darmo. Aby otrzymać nowy wóz, potrzebny jest dość wysoki wkład własny gminy.

Dwadzieścia nowych samochodów gaśniczych już wkrótce pojawi się w jednostkach OSP na terenie województwa lubuskiego. Zobacz, gdzie będą nowe wozy.

Trzy nowe samochody gaśnicze trafią do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Lubuskiem. Komenda Wojewódzka PSP ogłosiła już przetarg na zakup wozów.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u