Akcja ratownicza w Nowogrodzie Bobrzańskim. U starszego mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Sterta śmieci w lesie ujawniona w gminie Nowogród Bobrzański. Ktoś pozbył się opon. Sprawca nie został ustalony. Leśnicy podkreślają, że to nie pierwszy raz.

Zaginął Jarosław Topolski. Starszy mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim przepadł. 53-latka szuka policja z Zielonej Góry.

Pożar w Nowogrodzie Bobrzańskim. Płonęło mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Płonie budynek mieszkalny w Cieszowie koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Pożar rozprzestrzenił się na dach. Trwa walka z żywiołem.

Ogólnopolski strajk rolników. 20 marca od rana blokowane są drogi w województwie lubuskim. Rolnicy są już w kilkudziesięciu miejscach w regionie.

Od dziś, 13 listopada, droga w Miodnicy będzie zablokowana na kilka dni. To wieś na drodze wojewódzkiej nr 295 (Nowogród Bobrzański - Żagań).

Kierowców czekają spore utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 295 (Nowogród Bobrzański - Żagań). Droga w Miodnicy będzie zablokowana przez trzy dni.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u