Strażacy z OSP Stary Kisielin mają nowy samochód gaśniczy. Jest wart prawie 1,4 miliona złotych. Zastąpi on wysłużony wóz, który ma już 40 lat.

Nowy samochód gaśniczy zasilił Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Sulechowie i jeździ już do akcji. To wóz z funkcją piany sprężonej. Kosztował ponad 1,5 miliona.

Prezydent Zielonej Góry i wicewojewoda chwalą się, że przekazali nowy wóz gaśniczy dla OSP Sucha. Szkoda tylko, że samochód wyjeżdża do akcji od października 2022 roku. Wniosek jest prosty: polityka weszła do straży pożarnej.

Cztery nowe samochody gaśnicze z funkcją piany sprężonej trafiły do jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,5 miliona.

20 nowych samochodów gaśniczych powinno pojawić się w jednostkach OSP w Lubuskiem. Wśród nich OSP Mozów, które już teraz ma problem z zakupem auta. Powód? Brakuje pieniędzy.

Nowy samochód gaśniczy zasilił Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Sulęcinie. To ciężki wóz, który posłuży głównie do pożarów. Kosztował przeszło 1,2 miliona.

Nowy samochód gaśniczy zasilił Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Strzelcach Krajeńskich. To ciężki wóz, który posłuży głównie do pożarów. Kosztował przeszło 1,2 miliona.

Strażacy z OSP Otyń mają nowy samochód gaśniczy. Jest unikalny na skalę województwa lubuskiego. Środki na jego zakup pochodziły z Unii Europejskiej.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u