Akcja ratownicza w Lubczynie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Strażacy ratowali źrebaka, który wpadł do szamba. Nie było łatwo, ale zwierzę udało się uratować.

Brawurowa akcja w Łupowie koło Gorzowa. Świadek zauważył mężczyznę, który nie oddychał i przystąpił do resuscytacji. Życie poszkodowanego udało się uratować.

Strażacy-ochotnicy z województwa lubuskiego mają za sobą pracowity rok. Zobacz, które jednostki OSP wyjeżdżały do akcji najczęściej.

Samochód osobowy ściął płot i uderzył w ścianę domu w Lubczynie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Pojazd zabrała pomoc drogowa. Później gdy Mercedes był ściągany z lawety, zapalił się.

Osiem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem poddasza w Jeninie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Ogień objął część poddasza budynku.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Lubczynie (gmina Bogdaniec). Osobówka wypadła z trasy i uderzyła w drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które uciekły na pobliskie pole.

Wypadek w Łupowie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Osobówka wjechała pod wyprzedzającego motocyklistę. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Sprawa trafi jednak do sądu.

Poranny pożar odpadów po recyklingu baterii na terenie jednej z firm w Stanowicach. Spłonęły około 3 tony plastiku wymieszanego z kartonem. W akcji 4 zastępy straży pożarnej!

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u