Trwają poszukiwania starszego mężczyzny w rejonie Zielonej Góry. W działaniach biorą udział policjanci oraz strażacy.

Trwają poszukiwania starszego mężczyzny w rejonie miejscowości Grabowiec pod Zieloną Górą. W działaniach biorą udział policjanci oraz strażacy.

Zaginęła Anna Pankowska ze wsi Rudgerzowice koło Świebodzina. 38-latka prawdopodobnie wyszła z domu w nocy. Schorowanej kobiety szuka już policja.

Zaginął Mikołaj Sum z Międzylesia koło Świebodzina. 13-latek wyszedł z domu i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Miał na turniej do Poznania.

Trwają intensywne poszukiwania 17-letniej Jagody Szymczak z Drzeniowa (gmina Tuplice). Młoda kobieta miała wyjść na spacer a ślad po niej zaginął. 

Zaginęła Stefania Borowska z Gozdnicy. Kobieta wyszła do lasu na jagody i ślad po niej przepadł. 73-latki szuka już policja i straż pożarna.

Trwają poszukiwania na rzece Warta w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Strażacy otrzymali zgłoszenie, że na rzece dryfowało ciało mężczyzny.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie Kiełpin-Jarogniewice. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest całkowicie zablokowana!

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u