Zaginęła Jolanta Witter. Wyszła z domu w Lubsku i przepadła bez śladu. Trwają poszukiwania 72-letniej kobiety.

Zaginął Karol Cieślik. Wyszedł z domu w Lubinicku koło Świebodzina i przepadł bez śladu. Trwa akcja poszukiwawcza.

Zaginęła Katarzyna G. z Zaboru koło Zielonej Góry. 40-latka wyszła z domu i przepadła bez śladu. Policja rozpoczęła już poszukiwania i prosi o pomoc.

Akcja poszukiwawcza w rejonie wsi Łęczyn koło Dobiegniewa trwała od rana. Służby szukały młodej kobiety. 23-latkę udało się odnaleźć, trafiła w ręce medyków.

Strażacy i policjanci szukali nastolatki w rejonie osiedla Mazurskiego w Zielonej Górze. Na szczęście dziewczynę udało się odnaleźć.

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca wsi Trzemeszno Lubuskie w okolicach Sulęcina. Służby odnalazły ciało 68-latka. Codziennie szukało go ponad 100 osób.

Akcja służb w Przybymierzu (gmina Nowogród Bobrzański). Mundurowi szukają Tomasza O., który oddalił się z miejsca zamieszkania i nadal nie wrócił.

Trwają poszukiwania starszego mężczyzny w rejonie Zielonej Góry. W działaniach biorą udział policjanci oraz strażacy.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u