W kolejnych jednostkach OSP z województwa lubuskiego powinny pojawić się nowe samochody gaśnicze. Sprawdź, kto otrzyma dotację na ich zakup.

Dwadzieścia nowych samochodów gaśniczych już wkrótce pojawi się w jednostkach OSP w województwie lubuskim. Zobacz, gdzie trafią nowe wozy.

Statystyka wyjazdów OSP 2023 Lubuskie. Strażacy ochotnicy z województwa mają za sobą pracowity rok. Sprawdź, które jednostki OSP wyjeżdżały do akcji najczęściej.

Lubuskie jednostki OSP, które walczyły z pożarem hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze, otrzymają pomoc finansową. Łącznie dostaną 750 tysięcy złotych.

Komendant Główny PSP gen. bryg. Andrzej Bartkowiak pojawił się w Zielonej Górze. Dziękował strażakom za akcję podczas pożaru hali w Przylepie. Rozdał też kasę dla OSP.

Dwadzieścia nowych samochodów gaśniczych już wkrótce powinno pojawić się w jednostkach OSP na terenie województwa lubuskiego. Dziś druhowie odebrali promesy.

Rząd chwali się, że jednostki OSP "dostaną nowe samochody gaśnicze". Wszystko brzmi pięknie, ale nie ma nic za darmo. Aby otrzymać nowy wóz, potrzebny jest dość wysoki wkład własny gminy.

Dwadzieścia nowych samochodów gaśniczych już wkrótce pojawi się w jednostkach OSP na terenie województwa lubuskiego. Zobacz, gdzie będą nowe wozy.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u