Pożar w Słubicach. Nocą w ogniu stanęły autobusy pozostawione na parkingu. Ogień objął też samochód osobowy.

Pożar w Rzepinie. W Nowy Rok w ogniu stanęła świąteczna dekoracja, która zajęła się od petardy. W trakcie akcji ze strażakami zaczął szarpać się jeden z gapiów.

Pięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem w Starościnie koło Rzepina. Płonął drewniany budynek "Harnasiówka". Obiekt doszczętnie spłonął.

Służby ratownicze nieustannie borykają się z problemami podczas dojazdu do zdarzeń. Kierowcy blokują korytarz życia albo nawet w ogóle go nie tworzą. Egoistyczne zachowania kierowców wskazali ostatnio strażacy z OSP Rzepin.

Wypadek w okolicach miejscowości Gajec koło Rzepina. Ciężarówka uderzyła w drzewo. Poszkodowany kierowca trafił do szpitala.

Trwają intensywne poszukiwania mężczyzny w Rzepinie. Zaginionego 32-latka szukają strażacy i policjanci. W działaniach pomagają psy ratownicze i drony.

Strażacy i policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Andrzejem Wieczór. Mieszkaniec Rzepina wyszedł z domu i zaginął. Mundurowi proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu losu 32-latka.

Niecodzienna interwencja strażaków z OSP Rzepin. Ochotnicy pomogli osobie, której palec spuchł tak, że nie miała szans ściągnąć obrączki.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u