Stan rzeki Warta cały czas się zwiększa. Poziom zbliża się do stanu alarmowego. W Skwierzynie straż pożarna wypompowywała wodę z kanału, ponieważ stanowiła zagrożenie.

Nocny pożar w Trzebiszewie. W ogniu stanął budynek gospodarczy. W środku znajdowały się konie, które udało się ewakuować. Akcja strażaków trwałą do rana.

Wypadek na wojewódzkiej "159" koło Dobrojewa. Osobówka uderzyła w jelenia. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Jedna osoba została poszkodowana.

Śmiertelny wypadek koło Skwierzyny. W rejonie wsi Chełmsko osobówka uderzyła w sarnę i roztrzaskała się o drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Pożar w Murzynowie koło Skwierzyny. Jedna osoba z poparzeniami została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

Pożar w Skwierzynie. W ogniu stanął samochód dostawczy, który znajdował się w pobliżu budynku mieszkalnego. Pojazd doszczętnie spłonął.

Od dziś strażacy z OSP Skwierzyna mają nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował prawie 1,3 miliona złotych. To spore wzmocnienie dla ochotników.

Rozszczelniony piecyk gazowy w budynku wielorodzinnym w Skwierzynie doprowadził do zatrucia czadem czterech osób. Poszkodowani trafili do szpitala.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u