Od dziś strażacy z OSP Skwierzyna mają nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował prawie 1,3 miliona złotych. To spore wzmocnienie dla ochotników.

Rozszczelniony piecyk gazowy w budynku wielorodzinnym w Skwierzynie doprowadził do zatrucia czadem czterech osób. Poszkodowani trafili do szpitala.

Jedenaście nowych samochodów gaśniczych już wkrótce pojawi się w jednostkach OSP na terenie województwa lubuskiego. Gdzie będą nowe wozy?

Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem budynku mieszkalnego w Skwierzynie. Ogień objął dach i wnętrze domu.

Drabina mechaniczna trafiła do OSP Skwierzyna. Wcześniej pojazd obsługiwali strażacy z Zielonej Góry.

Cztery zastępy straży pożarnej wysłano do pożaru w budynku gospodarczym w Murzynowie (gmina Skwierzyna). W środku znajdowały się młode kangury.

Strażacy-ochotnicy z województwa lubuskiego mają za sobą pracowity rok. Zobacz, które jednostki OSP wyjeżdżały do akcji najczęściej.

Osiem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu jednorodzinnego w Skwierzynie. Część budynku spłonęła doszczętnie. - Ta ogromna tragedia dotknęła ludzi, którzy od wielu lat pomagali innym - podkreśla gmina Skwierzyna.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u