Pożar samochodu na A2 w okolicach Torzymia. Dostawczak doszczętnie spłonął. Autostrada była całkowicie zablokowana.

Pożar w Torzymiu. Płonął pustostan. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej. Niestety jedna osoba zginęła, strażacy znaleźli zwęglone zwłoki.

Pożar na autostradzie A2 w Lubuskiem. W rejonie MOP Koryta palił się samochód osobowy. Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej.

Akcja poszukiwawcza we wsi Pniów koło Torzymia. Służby szukały starszego mężczyzny. 73-latka udało się odnaleźć. Był pięć kilometrów od domu.

Strażacy z Sulęcina i OSP Torzym uratowali konia, który ugrzązł na podmokłym terenie. Zwierzę próbowało samo wydostać się z grzęzawiska i szybko traciło siły.

Dwie ciężarówki zderzyły się nad ranem w Torzymiu koło Sulęcina. Droga była zablokowana.

Maszynista zauważył pożar w trakcie jazdy. Skład zatrzymał się na wysokości kolonii Drzewce (gmina Torzym). Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u