Wysoki poziom wody w Odrze. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał najwyższy stopień ostrzeżenia hydrologicznego. Lubuskie przeprawy promowe są nieczynne.

Temat zatrutej Odry powoli odchodzi na drugi plan. Zapominamy o dramacie zwierząt i o przedsiębiorcach, którzy stracili możliwość zarobkowania. Nie tylko Odra umarła, umarło również życie wokół niej.

W ciągu kilku godzin prawdziwy raj dla wędkarzy oraz turystów zamienił się w piekło. Tysiące martwych i śniętych ryb wypłynęło na brzeg, kolejne płyną w nurcie Odry!

Susza daje się we znaki. W województwie lubuskim z powodu niskiego stanu wody nie kursują wszystkie przeprawy promowe. Jaki jest stan wody w Odrze?

Trwają intensywne czynności służb mające na celu odnalezienie ciała zabitego 66-letniego mężczyzny z Krosna Odrzańskiego. 41-letnia partnerka mężczyzny przyznała się do winy!

Strażacy pomogli wędkarzom, którzy utknęli na jednej z ostróg na Odrze. Ponton należący do rybaków porwał silny nurt rzeki!

Rośnie poziom wody w Odrze. Obowiązują ostrzeżenia hydrologiczne II stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej!

Wysoki stan wody na Odrze powodem zamknięcia drogi powiatowej relacji Lipiny-Stany w powiecie nowosolskim. 

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u