Dwie potężne wichury przeszły przez województwo lubuskie. W niektórych miejscach prądu nie ma od czwartku a mieszkańcy nie mają nawet informacji kiedy awaria zostanie usunięta!

Orkan Dudley. Strażacy z województwa lubuskiego pracowali na pełnych obrotach. Najwięcej zdarzeń odnotowano w Zielonej Górze i powiecie zielonogórskim.

Drzewo spadło na jadący samochód osobowy na Drodze Wojewódzkiej numer 280 pod Zieloną Górą. Kierowca został ranny!

Silny podmuch wiatru przewrócił ciężarówkę na starej trójce pod świebodzinem.

Lubuscy strażacy mają pełne ręce pracy! Orkan Dudley przeszedł przez województwo lubuskie, odnotowano ponad tysiąc interwencji!

Silny wiatr uszkodził drzewo przy wejściu do zielonogórskiego szpitala. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

Silne podmuchy wiatru zerwały kilka dachów pod Skwierzyną. Zerwane elementy uderzyły w blok i częściowo wbiły się w elewację! Strażacy zabezpieczają uszkodzone konstrukcje!

Pogoda Lubuskie. Orkan Dudley już daje się we znaki. Strażacy z całego województwa wyjeżdżają do usuwania skutków silnego wiatru. Są przerwy w dostawach prądu.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u