Państwowa Straż Pożarna w Zielonej Górze szuka nowych funkcjonariuszy. Wolnych jest osiem etatów. Wszystkie w Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych.

Pożar w Tomaszowie koło Żagania. W ogniu stanęło składowisko wraków samochodowych. Na miejscu pracuje już 50 zastępów straży pożarnej. Działania potrwają wiele godzin.

Ekstremalne zagrożenie pożarowe na terenie całego województwa lubuskiego. Jest bardzo sucho. Do mieszkańców niektórych powiatów wysłano nawet Alert RCB.

Dziś w Zielonej Górze odbyły się obchody Dnia Strażaka. Były awanse i odznaczenia dla zawodowców oraz ochotników. Zobaczcie, jak świętowali strażacy.

Lubuska straż pożarna oficjalnie w pełnym składzie. Lubuski Komendant Wojewódzki PSP ma już trzech zastępców. Wiemy, kim są.

Zmiany w straży pożarnej w Zielonej Górze. Brygadier Rafał Konieczny będzie służył w Komendzie Wojewódzkiej PSP. Na stanowisku zastąpił go st. kpt. Łukasz Januszewicz.

Dzień Kobiet w straży pożarnej? Oczywiście! Strażacy zaprosili panie do jednostki, aby wziąć udział w niecodziennym szkoleniu. Frekwencja była spora.

Lubuska straż pożarna ma nowego komendanta. To st. bryg. Janusz Drozda, który jest dobrze znany strażakom. - Czekają nas kolejne wspólne sukcesy - podkreśla.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u