Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany we Wschowie. 58-latek jechał z Belgii do Radomia. Dalej w trasę nie pojechał.

Kompletnie pijany kierowca ciężarówki zatrzymany koło Nowej Soli. Gdy policjanci otworzyli drzwi kabiny, od razu wyczuli silną won alkoholu.

Akcja ITD oraz policji w Lubuskiem. Kontrolowano trzeźwość kierowców na trasie S3 koło Zielonej Góry. Zatrzymano dwóch szoferów na "podwójnym gazie".

Jechał całą szerokością jezdni i nie chciał zatrzymać się do kontroli. Kompletnie pijany kierowca ciężarówki wpadł na trasie S3 w Lubuskiem.

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany na drodze krajowej nr 31 koło Kostrzyna nad Odrą. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

Ponad 2,5 promila alkoholu miał kierowca ciężarówki ujawniony na autostradzie A2 w Lubuskiem. Po zatrzymaniu bełkotał i nie mógł utrzymać równowagi.

Inspekcja Transportu Drogowego kontrolowała trzeźwość kierowców na trasie S3 i autostradzie A2 w Lubuskiem. Zatrzymano dwóch szoferów na "podwójnym gazie".

Akcja ITD oraz policji w Lubuskiem. Kontrolowano trzeźwość kierowców na trasie S3 i autostradzie A2. Zatrzymano dwóch szoferów na "podwójnym gazie".

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u