Pościg koło Słubic. Policjanci ścigali kierowcę Volkswagena. Młody mężczyzna w trakcie ucieczki porzucił auto i zaczął uciekać pieszo. Jest nagranie.

Transgraniczny pościg na autostradzie A2. Funkcjonariusze ścigali Porsche skradzione w Niemczech. Kierowca zjechał do Rzepina, gdzie porzucił auto.

Policyjny pościg ulicami Słubic za kierowcą BMW.  20-letni mężczyzna przewoził młodą kobietę z niemowlakiem!

Pościg koło Słubic. Funkcjonariusze ścigali kradzionego Volkswagena. Kierowca skończył jazdę, gdy uderzył w drzewo, ale udało mu się uciec pieszo.

Szaleńczy pościg za 46-letnim zielonogórzaninem w powiecie słubickim. Mężczyzna uciekał BMW, pościg zakończył się w lesie na jednym z drzew!

Pościg koło Słubic. Gdy 39-latek uszkodził swoje auto, uciekał pieszo. Wtedy wymachiwał maczetą i groził policjantom. Był pijany i pod wpływem narkotyków.

Policjanci z lubuskiej sekcji autostradowej ścigali motocyklistę koło Ośna Lubuskiego. Mężczyzna stwarzał ogromne zagrożenie i złamał wiele przepisów. Swój niebezpieczny rajd zakończył na radiowozie. Na szczęście w trakcie pościgu nie doszło do tragedii.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u