Pożar hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze od początku budził wątpliwości. Radny Dariusz Legutowski otrzymał instrukcję postępowania w przypadku pożaru, ale musiał iść do sądu. - Nie dziwię się, że nie chcieli udostępnić- komentuje mieszkaniec.

Poselski Zespół ds. Rozliczeń PiS złożył interwencję poselską w związku z pożarem w Przylepie. Politycy wnioskują też do Prokuratora Generalnego.

Pożar Przylep. Prokuratura podała nowe informacje. Prezydent skomentował sprawę, a jego komunikat oceniają politycy. "Prezydent powinien podać się do dymisji" - słyszymy.

Pożar hali z niebezpiecznymi odpadami w Zielonej Górze. Skażenie objęło 65 hektarów terenu. Do informacji prokuratury odniósł się prezydent Janusz Kubicki.

Pożar hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze. Głos po raz kolejny zabrała prokuratura. Śledczy wskazują m.in., że skażeniem został objęty spory teren.

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w jednej z hal na terenie strefie przemysłowej w Nowym Kisielinie. Trwa akcja strażaków.

Pożar w Zielonej Górze. Płomienie pojawiły się w hali na strefie przemysłowej. Na miejscu pracuje 6 zastępów straży pożarnej.

Pożar hali z niebezpiecznymi odpadami w Zielonej Górze gasiło wielu strażaków. Pomocy udzielały też inne służby. Prezydent Janusz Kubicki rozdał podziękowania.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u