Pożar koło Zielonej Góry. W Świdnicy płonął dom jednorodzinny. Trzy osoby zostały poszkodowane. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

Pożar koło Zielonej Góry. Płonęła piwnica w domu w miejscowości Milsko. Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar koło Zielonej Góry. Ogień pojawił się w lesie w rejonie miejscowości Grabowiec i Koźla. W akcji uczestniczyła straż pożarna, leśnicy i samolot gaśniczy.

Groźny pożar koło Zielonej Góry. W Droszkowie płonęły tuje oraz trawa. Wszystko zaczęło się od... grilla.

Trzynaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu w Piaskach. Nikt nie ucierpiał, jednak straty materialne są duże. Ruszyła zbiórka dla pogorzelców.

Pożar koło Zielonej Góry. W domu jednorodzinnym w Grabowcu zapaliła się sadza w kominie. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

Pożar koło Zielonej Góry. W Czerwieńsku w ogniu stanęły podkłady kolejowe. Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar koło Zielonej Góry. Spłonął budynek w miejscowości Słone (gmina Świdnica). To było umyślne podpalenie. Sprawca nadal jest na wolności.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u