Pożar w Zielonej Górze. Z ogniem walczyło dziewięć zastępów straży pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze. Spłonęło piętnaście arów lasu.

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w lesie w rejonie Chynowa. Na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej. Spłonęło kilkanaście arów ścioły.

Pożar w Zielonej Górze. W ogniu stanął samochód dostawczy. Trwa akcja gaśnicza. Ranna została jedna osoba. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Jedności. W lokalu znajdowały się trzy osoby.

Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie w bloku przy ulicy Emilii Plater. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w bloku przy ulicy Chmielnej w Zielonej Górze. Ludzie zauważyli dym wydobywający się z mieszkania.

Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie w budynku przy ulicy Objazdowej 13. Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Pożar balkonu na piątym piętrze w bloku przy ulicy Ptasiej w Zielonej Górze. Trwa akcja gaśnicza oraz ewakuacja mieszkańców!

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u