Pożar w Zielonej Górze. W ogniu stanęły dwa samochody osobowe zaparkowane na parkingu przy budynku mieszkalnym. Oba pojazdy całkowicie spłonęły.

Pożar w Zielonej Górze. Płonęło poddasze budynku na osiedlu Pomorskim. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.

Pożar w Zielonej Górze. W Zatoniu (dzielnica Nowe Miasto) w ogniu stanęła letnia kuchnia. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Pożar w Zielonej Górze. Na dworcu PKP zapalił się pociąg należący do spółki Polregio. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej.

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w rejonie Przylepu. Objęte zostały nim trawy oraz ścioła w lesie. Trwa akcja gaśnicza.

Kolejny pożar samochodu w Zielonej Górze. Tym razem na terenie dzielnicy Nowe Miasto. Osobówka zapaliła się podczas jazdy.

Pożar w Zielonej Górze. Zapalił się samochód osobowy stojący na parkingu. Na miejscu pracował jeden zastęp straży pożarnej.

Pożar w Zielonej Górze. Z ogniem walczyło dziewięć zastępów straży pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze. Spłonęło piętnaście arów lasu.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u