Pożar w Zielonej Górze. W ogniu stanął samochód osobowy. Pojazd doszczętnie spłonął. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

Pożar w Zielonej Górze. Płonął las w okolicach strumienia Pustelnik na Wzgórzach Piastowskich. Ogień gasiło sześć zastępów straży pożarnej i samolot gaśniczy.

Pożar w Zielonej Górze. Przy alei Zjednoczenia w ogniu stanął samochód osobowy. Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej.

Pożar Castorama Zielona Góra. Z ogniem walczyło ponad 30 zastępów straży pożarnej. Śledczy ustalili, że to było podpalenie. Policja zatrzymała podejrzanego.

Pożar w Zielonej Górze. Płonął budynek gospodarczy oraz ścioła w lesie. Z ogniem walczyło dziewięć zastępów straży pożarnej. Niestety jedna osoba zginęła.

Pożar w Zielonej Górze. Płonęła podziemna część marketu budowlanego Castorama. Z ogniem walczyło przeszło 30 zastępów straży pożarnej. Obecnie trwa dogaszanie.

Pożar w Zielonej Górze. Dwanaście zastępów straży pożarnej walczy z ogniem w Castoramie. Trwa akcja gaśnicza.

Pożar w Zielonej Górze. Dwa zastępy straży pożarnej interweniowały przy pożarze palet. Sytuacja została szybko opanowana.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u