Pożar w Zielonej Górze. W ogniu stanął samochód osobowy. Na miejsce przyjechała straż pożarna. Droga jest całkowicie zablokowana.

Pożar w Zielonej Górze. Płonie poddasze kamienicy. Trwają działania strażaków.

Pożar w Zielonej Górze. Płonął budynek na ogródkach działkowych. Niestety jedna osoba zginęła.

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w bloku przy ulicy Jagiellonki w Zielonej Górze. Z jednego z mieszkań wydobywał się dym.

Po pożarze hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze własne badania zleciła marszałek Elżbieta Anna Polak. Dziś znamy już wyniki. "Są powalające" - komentowała marszałek.

Po pożarze hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze miasto dostało 43 miliony złotych. Środki mają zostać przeznaczone na utylizację pogorzeliska.

Po pożarze hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze ruszyły różne badania. Własne badania wody czy gleby zleciła też marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Anna Polak.

Pożar w Zielonej Górze. Przy ulicy Węgierskiej w ogniu stanął samochód osobowy. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

Strona 1 z 11

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u