Pożar w Zielonej Górze. W Szpitalu Uniwersyteckim zapaliła się instalacja elektryczna. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej. Trwają działania.

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w warsztacie samochodowym. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Straż pożarna interweniowała w internacie przy ulicy Botanicznej w Zielonej Górze. W budynku miało dojść do pożaru. Ostatecznie alarm okazał się fałszywy.

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w sklepie na ulicy Przy Gazowni. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar w Zielonej Górze. Płonął drewniany budynek na terenie szkolnej bursy przy ulicy Botanicznej. Do akcji wysłano pięć zastępów straży pożarnej.

Pożar w Zielonej Górze. Płonie hala magazynowa. Z ogniem walczy dwadzieścia zastępów straży pożarnej. Sytuacja cały czas nie jest opanowana. Wezwano wsparcie.

Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie w budynku przy ulicy Kupieckiej. Jedna osoba została poszkodowana. Trwa akcja gaśnicza.

Pożar w Zielonej Górze. W budynku mieszkalnym w Nowym Kisielinie zapaliła się kotłownia. Strażacy ewakuowali kota z zadymionego budynku.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u