Pogoda Lubuskie. W województwie lubuskim odnotowuje się burze. Jednocześnie IMGW wydało ostrzeżenia dla całego regionu.

Pogoda Lubuskie. Po ciepłym weekendzie czekają nas kolejne dni z gorącą aurą. IMGW wydało już ostrzeżenia przed upałami.

Pogoda Lubuskie. Od początku tygodnia towarzyszą nam upały. Teraz IMGW dodatkowo wydało ostrzeżenia przed burzami z gradem.

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało dla województwa lubuskiego ostrzeżenia przed upałami. Gorąca aura nie odpuści nam przez najbliższe dni.

Weekend upłynie pod znakiem dynamicznej i zmiennej pogody. IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu w województwie lubuskim. 

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej po raz kolejny ostrzega przed burzami z gradem. Alerty wydano dla całego województwa.

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenia przed burzami z gradem oraz porywami wiatru do 70 km/h. Te najbardziej będą rozwijać się w godzinach popołudniowych.

Pogoda Lubuskie. Trwa fala upałów. Dziś termometry pokażą ponad 30 stopni Celsjusza w cieniu. Do wszystkich wysłano Alert RCB.

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u