Plaga pijanych kierowców w okolicach Świebodzina. Mundurowi jednego dnia zatrzymali trzy osoby na "podwójnym gazie".

Awantura domowa w Świebodzinie. Na miejsce wezwano policję. W trakcie czynności 23-latka podawała się za inną osobę, bo nie chciała trafić za kratki.

Wzięła samochód i wyjechała na drogę koło Świebodzina. Później nie zatrzymała się do kontroli. Teraz 17-latka usłyszy zarzuty.

Pościg za pijanym kierowcą koło Świebodzina. Mężczyzna w trakcie ucieczki spychał inne auta z drogi. Teraz 34-latek stanie przed sądem.

Wypadek na S3 na odcinku Świebodzin - Sulechów. W zdarzeniu udział brały dwie ciężarówki. Droga w stronę Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Groźna sytuacja na niestrzeżonym przejeździe kolejowym koło Świebodzina. Pociąg towarowy uderzył w samochód osobowy.

Dziś Wszystkich Świętych więc i policyjna akcja "Znicz". W ręce mundurowych wpadł już pijany kierowca. Został zatrzymany na autostradzie A2.

11 tysięcy mandatu otrzymał obywatel Turcji zatrzymany na krajowej "92" koło Świebodzina. Kierując ciągnikiem siodłowym, przewoził jako ładunek ciężarówkę.

Strona 1 z 22

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u