Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. W Jemiołowie motocykl, którym jechało dwóch mężczyzn, uderzył w samochód. Jeden zginął na miejscu, drugi zmarł w szpitalu.

Akcja poszukiwawcza koło Świebodzina. Służby szukały starszego mężczyzny. 86-latka udało się odnaleźć, trafił w ręce medyków.

Chciała szybko zarobić, a w sieci zwróciła uwagę na atrakcyjną ofertę. Postanowiła wyłożyć pieniądze. I tak zamiast dochodów straciła fortunę.

Nieuczciwy kurier ukradł paczkę z biżuterią. Kwota strat sięgała ponad 13 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany. Wiemy, jak się tłumaczył.

Zaginął Szymon Hała ze Zbąszynka. Cały czas trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. Dziś mija trzecia doba działań. 34-latek zniknął bez śladu.

Zaginął Szymon Hała ze Zbąszynka. Mężczyzna przepadł bez śladu. 34-latka szukają już służby.

Euro 2024 to wielkie piłkarskie święto. Na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, które odbywają się w Niemczech, jadą też kibice z Polski. Policja przypomina o utrudnieniach.

Kradzieże na cmentarzach to częste zjawisko w Polsce. Tym razem łupem złodzieja nie padły jednak kwiaty czy znicze, a... krzyż.

Strona 1 z 25

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u