Wypadek w Świebodzinie. Młody kierowca BMW potrącił rowerzystę. 18-latek nie ma prawa jazdy. To jednak nie wszystko.

Wypadek koło Świebodzina. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Jedna osoba trafiła do szpitala. Sprawca zdarzenia jest pijany.

Nowe informacje w sprawie śmierci 7-miesięcznego Wojtusia w Świebodzinie. Chłopczyk zginął od ciosów w głowę zadanych najprawdopodobniej ręką. Zarzuty usłyszał 26-latek. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Chwile grozy w Łagowie koło Świebodzina. Rolnik znalazł na polu niewybuch z II Wojny Światowej. Niecodzienne znalezisko przez dobę zabezpieczała policja.

Śledczy wyjaśniają przyczyny śmierci 7-miesięcznego dziecka ze Świebodzina. Ciało chłopca zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Policjanci zatrzymali jedną osobę.

Pościg koło Świebodzina. Policjanci ścigali kierowcę Audi. Jechał nim młody mężczyzna, który był im doskonale znany. - Stwarzał ogromne zagrożenie - mówią mundurowi.

"Romantyk" potrzebował kwiaty na przeprosiny. Zamiast kupić bukiet, wolał go ukraść i włamał się do kwiatomatu. Miał pecha, bo nagrała go kamera.

Zaginął Karol Cieślik. Wyszedł z domu w Lubinicku koło Świebodzina i przepadł bez śladu. Trwa akcja poszukiwawcza.

Strona 1 z 23

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u