Dwa promile alkoholu miał pijany kierowca zatrzymany w Żaganiu. Mężczyznę zatrzymała Straż Ochrony Kolei. 49-latek zwrócił na siebie uwagę, bo jechał zygzakiem.

Policjanci z Żagania ścigali kierowcę Audi. Mężczyzna pędził ponad 240 km/h. Jazdę zakończył na drzewie. Okazało się, że 28-latek jest poszukiwany, bo zbiegł z Zakładu Karnego.

Był poszukiwany do czterech podstaw i ukrywał się przed policją i sądami. Teraz 38-latek został zatrzymany. Spędzi prawie 2,5 roku w Zakładzie Karnym.

Policjanci z Żagania zatrzymali kierującego skuterem na "podwójnym gazie". Mężczyzna miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu. Miał też zakaz kierowania.

Policyjny pościg w Żaganiu. Mundurowi ścigali kierowcę BMW. 26-latka udało się zatrzymać po tym, gdy uderzył w inne auto i chciał uciec pieszo.

Śmiertelny wypadek we wsi Silno Małe (powiat żagański). Osobówka wypadła z drogi i dachowała. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Mały pies był zamknięty w mieszkaniu w Żaganiu. Ujadał w dzień i w nocy, więc sąsiedzi powiadomili służby. To prawdopodobnie uratowało życie czworonoga.

Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej numer 12 między Żaganiem i Szprotawą. Auto uderzyło w drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Strona 1 z 10

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u