Tragiczny finał poszukiwań w Wymiarkach i okolicach. Służby odnalazły ciało 75-letniego mężczyzny. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci.

Zaginął Michał S. 75-latka szuka już policja. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Atrakcyjny pokaz dla seniorów lub bezpłatne badanie wzroku. To hasła, które zachęcają. W praktyce bywa to jednak różnie, dlatego na jedno ze spotkań weszła policja.

Za nic miał ograniczenie. Kierowca Mercedesa pędził 120 km/h przez wieś. Wpadł w ręce policji i został srogo ukarany. Nie powinien wsiąść szybko za kierownicę.

Złodziej rowerów wpadł w ręce policji. Kradł je z tego samego miejsca. Teraz stanie przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczył.

Pobicie w Żaganiu. Napastnik wielokrotnie bił i kopał poszkodowanego po głowie. Wszystko działo się w hotelu pracowniczym.

Policjanci z Żagania ścigali kierowcę Opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna zakończył jazdę w rowie. Powód ucieczki szybko był jasny.

Zaginął Filip Zięba. 11-letni chłopiec z okolic Żagania wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła już jego poszukiwania.

Strona 1 z 13

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u