Policjanci z Iłowej wezwali 32-latka na przesłuchanie. Jakież było ich zdziwienie gdy zobaczyli, że mając dożywotnie zakazy kierowania, przyjechał do nich samochodem.

Zaginął Marcin Szerendel ze wsi Chotków w powiecie żagańskim. Mężczyzna przepadł bez śladu. 44-latka szuka już policja, która prosi o pomoc.

Policyjny pościg w Żaganiu. 32-latek zatrzymał się do kontroli i nagle zaczął uciekać. Rajd zakończył poza drogą, gdzie próbował zwiać pieszo.

Awantura w Szprotawie. Dwóch młodych mężczyzn pobiło 59-latka w sklepie spożywczym. - Dusili go i bili po całym ciele - informuje policja.

Młody kierowca BMW gnał przez Żagań i wpadł na policyjną "suszarkę". 22-latek stracił prawo jazdy. Otrzymał też spory mandat.

Zaginął Dariusz Stachowski ze Szprotawy. Mężczyzna przepadł bez śladu. 29-latka szuka już policja, która prosi o pomoc.

Niewybuch w Żaganiu. Trwa akcja służb. Rozpoczęła się ewakuacja mieszkańców. Wkrótce do miasta przyjadą saperzy.

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego. 25-latek ukrywał się przed organami ścigania. Teraz przestępca trafił za kratki.

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u