Poważny wypadek z udziałem trzech pojazdów na Drodze Krajowej numer 12 pod Szprotawą. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest całkowicie zablokowana!

Policja zlikwidowała plantację marihuany w gminie Szprotawa. Zatrzymano 48-letniego mężczyznę. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Nietrzeźwy mężczyzna wiózł autem trójkę dzieci w powiecie żagańskim. Niestety to nie koniec przewinień 32-latka!

Ciało 66-letniego mężczyzny z ranami kłutymi odnalezione w domu. Czy doszło do zabójstwa? Do sprawy zatrzymano trzy osoby!

Krajowa Administracja Skarbowa wspólnie z policją zlikwidowała nielegalne kasyno w Żaganiu. Zabezpieczono osiem automatów do gry. Jaka kara grozi właścicielom?

Policjanci z Żagania zatrzymali 38-letniego kierowcę, który przekroczył prędkość o 62 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące i dostał spory mandat.

Policjanci złapali złodziei katalizatorów na gorącym uczynku! Podczas trwających czynności po skradzione rzeczy przyjechało dwóch innych mężczyzn...

56 tysięcy złotych, tyle stracił 67-letni mieszkaniec Szprotawy. Senior przekazał je mężczyźnie, który podał się za policjanta. Ruszyły poszukiwania oszusta.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u