Niebezpieczna sytuacja pod Żarami. Mężczyzna strzelał z auta do innego samochodu, którym jechały dwie osoby. Teraz 33-latek został tymczasowo aresztowany.

Policyjny pościg w Żarach. Złodziej uciekał busem przez kilka kilometrów. 39-latek udało się zatrzymać. Miał nielegalną broń i narkotyki.

Napad na konwój z pieniędzmi w Żarach. Konwojenci trafili do szpitala, a sprawcy uciekli z gotówką. Policja cały czas szuka napastników.

Napad w Żarach. Nieznani sprawcy uciekli z pieniędzmi. Wcześniej staranowali samochód konwojentów przewożących gotówkę. Trwa policyjna obława. Wezwano śmigłowiec.

Pijana matka zatrzymana w Żarach. Kobieta wiozła dziecko do przedszkola. Dalej nie pojechała. Wkrótce stanie przed sądem.

Akcja policji w Żarach. Diler narkotyków wpadł z towarem w ręce kryminalnych. Grozi mu teraz spora kara.

Sporo kłopotów przysporzył sobie motorowerzysta zatrzymany przez policjantów z Żar. Mężczyzna był kompletnie pijany. Dalej nie pojechał.

Marihuana i amfetamina - to efekt policyjnej realizacji w Lubsku. Funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego dilera narkotyków.

Strona 1 z 13

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u