Pobicie w Gorzowie Wielkopolskim. Sprawcy brutalnie zaatakowali 20-latka, a wszystko nagrali telefonem. Policja zatrzymała już czterech mężczyzn.

Nietrzeźwa 34-latka zatrzymana w Lipkach Wielkich koło Gorzowa Wielkopolskiego. Pijana matka przyjechała po dzieci do przedszkola. Wkrótce stanie przed sądem.

Gorzów Wielkopolski. Ukradli bramkę piłkarską i przerzucili ją przez płot. Złodzieje ruszyli z łupem w dalszą trasę, ale nie wiedzieli, że widzą ich policjanci.

Piroman z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymany. Mężczyzna podpalał śmietniki w mieście. 28-latkowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

Nietrzeźwa 35-latka zatrzymana w Gorzowie Wielkopolskim. Pijana matka wiozła dziecko do przedszkola. Kobiecie grożą teraz nawet dwa lata więzienia.

Włamał się do skarbonki w kościele w Kłodawie koło Gorzowa Wielkopolskiego. W środku było około 500 złotych. Policja zatrzymała 56-letniego sprawcę.

30 tysięcy złotych - tyle straciła mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego. Kobieta wyrzuciła pieniądze przez okno, bo zaufała fałszywemu policjantowi.

Akcja "Trzeźwy poranek" odbyła się dziś w całym województwie lubuskim. Na autostradzie A2 i trasie S3 wpadło pięciu kierowców na "podwójnym gazie".

Strona 1 z 18

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u