Lafi i Dex to nowi, czworonożni funkcjonariusze w Lubuskiej Policji. Teraz przed nimi i ich przewodnikami specjalne szkolenie. Później będą patrolować miasta.

Zaginęła Magdalena B. 26-letnia mieszkanka Osiedla Poznańskiego wyszła z domu i ślad po niej się urwał. Kobiety szuka już policja i straż pożarna.

Zaginął Bartłomiej Hajdasz spod Gorzowa. 29-latek wyszedł z domu i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Mężczyzny szuka już policja oraz straż pożarna.

Fontanna Pauckscha w Gorzowie Wielkopolskim została uszkodzona. Za wszystkim stoi nastolatka, która chciała zrobić sobie zdjęcie. Sprawą zajmie się sąd.

Samochodowy spot to zwykle okazja do licznych popisów. Taki zlot po raz kolejny przerwali policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego. Posypały się mandaty.

Kierowca BMW driftował na rondzie, bo chciał nagrać swoje wyczyny. Swoje popisy zakończył szybko, bo zatrzymała go policja. Teraz 28-latek stanie przed sądem.

Pijany rzucił butelką w szybę jadącego autobusu MZK Gorzów Wielkopolski. Szkło z rozbitej szyby raniło 14-letnią pasażerkę. Nastolatka trafiła do szpitala.

Miała blisko dwa promile alkoholu i wyjechała na drogę. Pijana kobieta wiozła dziecko na tylnej kanapie. Wpadła w Gorzowie, gdy nie przepuściła pieszego.

Strona 1 z 15

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u