Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego przeprowadzili dziś akcję "Trzeźwy poranek". Nie wszyscy kierowcy byli jednak trzeźwi.

Trasa S3. Pijany kierowca jechał pod prąd na ekspresówce koło Gorzowa Wielkopolskiego. Mężczyzna poruszał się skuterem. To strasznie nieodpowiedzialne.

Kolizja w Gorzowie Wielkopolskim. Na Trasie Nadwarciańskiej zderzyły się cztery pojazdy, w tym radiowóz policji. Są utrudnienia.

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego przeprowadzili dziś akcję "Trzeźwy poranek". Działania ruszyły z samego rana. Zatrzymano kilku pijanych kierowców.

Dwaj mężczyźni szli po Gorzowie Wielkopolskim z kołami ratunkowymi. Zainteresował się nimi operator monitoringu miejskiego, który skierował na miejsce policję.

Tragiczny finał poszukiwań koło Gorzowa Wielkopolskiego. Służby odnalazły zwłoki 45-letniego mężczyzny. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci.

Kradzież sklepowa w Gorzowie Wielkopolskim. Złodziej użył gazu pieprzowego. Zdarzenie zarejestrował monitoring. Policja zatrzymała do sprawy dwie osoby.

O krok od tragedii w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Strona 1 z 23

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u