Brutalna bójka w Gorzowie Wielkopolskim. Po meczu Turcja - Gruzja w strefie kibica Euro 2024 bili się fani z obu krajów. Jest nagranie z całej awantury.

Zaginął Jarosław Drozdowicz. Co się stało z mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego? 57-latka szuka już policja, która prosi o pomoc.

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego przeprowadzili dziś akcję "Trzeźwy poranek". Działania ruszyły z samego rana.

Masowe kontrole taksówek "na aplikację" w Gorzowie Wielkopolskim. Mundurowi skontrolowali kilkadziesiąt pojazdów. - Było sporo nieprawidłowości - informuje policja.

Chciała zarobić i wystawiła na sprzedaż akcesoria do telefonu. Zamiast tego mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego straciła 30 tysięcy złotych. Szczegóły poniżej.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. W środku nocy spłonął samochód osobowy. Szybko wyszło na jaw, że to podpalenie. Policja zatrzymała już 37-letniego piromana.

Był pod wpływem alkoholu i prowadził samochód. Pijany przyjechał na policję w Gorzowie Wielkopolskim, aby sprawdzić, czy jest trzeźwy. Policjanci byli bezwzględni.

Wyszedł z aresztu, ale nadal świerzbiły go ręce, więc ruszył na "łowy". Wybijał szyby w autach i kradł wartościowe przedmioty. Teraz wpadł w ręce policji.

Strona 1 z 25

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u