Nietypowa interwencja policji w Gubinie. W pokoju zatrzasnęła się 88-letnia kobieta z synem.

Zaginął Stanisław Bielka. 77-letniego mieszkaniec Gubina wyszedł z domu i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Mężczyzny szuka już policja.

Podczas prac budowlanych ujawniono niewybuch. Na miejscu pracują służby. Trwa ewakuacja okolicznych mieszkańców!

Pijany 40-latek wsiadł za kierownicę kradzionego samochodu i uderzył w auto mężczyzny, który chciał go zatrzymać. Wszystko wydarzyło się w Gubinie.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gubinie poszukują zaginionego Ryszarda Nazarkiewicza z Gubina. 

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu DK32 z DW286 pod Gubinem. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu! 

Mieszkaniec Gubina zgłosił włamanie do swojego mieszkania. Szybko okazało się jednak, że zgłoszenie jest fałszywe. Mężczyzna nie wiedział jak wyprosić gości, których zaprosił na imprezę.

Samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 32 pod Gubinem. Autem podróżowały dwie osoby, jedna zginęła na miejscu. 

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u