Niebezpieczny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. 15-latek jadąc motocyklem, rozbił się o betonowe słupki. Chłopak nie miał uprawnień do kierowania jednośladem.

Wypadek koło Krosna Odrzańskiego. W pobliżu Kosierza auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba została ranna. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR. Droga zablokowana.

Zaginął Tomasz Izdebski z Krosna Odrzańskiego. Mężczyzna przepadł bez śladu. 59-latka szuka już policja, która prosi o pomoc.

Policyjny pościg koło Krosna Odrzańskiego. Mundurowi ścigali Forda. Kierowca i pasażerowie w trakcie ucieczki porzucili auto. Próbowali ukryć się w stawie.

Euro 2024 to wielkie piłkarskie święto. Na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, które odbywają się w Niemczech, jadą też kibice z Polski. Policja przypomina o utrudnieniach.

Pościg za skradzionym samochodem. W trakcie ucieczki kierowca uderzył w słup oraz budynek. Młody mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu spora kara.

Kierowca Volkswagena wpadł w ręce policji, bo jechał z nadmierną prędkością. Stracił prawo jazdy. Dostał też spory mandat.

Śmiertelny wypadek koło Starego Raduszca pod Krosnem Odrzańskim. Auto z małżeństwem wpadło do rzeki. 

Strona 1 z 21

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u