Marihuana i amfetamina - to efekt policyjnej akcji w okolicach Krosna Odrzańskiego. Zatrzymano mężczyznę, który miał oraz wytwarzał narkotyki. Grozi mu 10 lat więzienia.

Wypadek w Krośnie Odrzańskim. Motocyklista uderzył w tył osobówki. Poszkodowany trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. W trakcie policyjnego pościgu 29-letni kierowca BMW uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Auto było kradzione.

Policjanci z Krosna Odrzańskiego prowadzili akcję "Trzeźwy poranek". W trakcie działań zatrzymano trzech kierowców na "podwójnym gazie". Wpadło też dwóch rowerzystów.

"Kurier" przewoził samochodem aż 11 cudzoziemców. Nielegalni imigranci leżeli przykryci kurtkami. Wszyscy zostali zatrzymani, jechali do Niemiec.

Miał ponad trzy promile alkoholu, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. W Krośnie Odrzańskim zatrzymali go policjanci. 32-latek stanie przed sądem.

Wypadek w Gubinie. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby były uwięzione w pojeździe, jedna z nich trafiła do szpitala.

Pijany jechał hulajnogą elektryczną w Krośnie Odrzańskim. Podróżował pod prąd, więc zatrzymała go policja. 29-latek dostał 2,5 tysiąca złotych mandatu.

Strona 1 z 17

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u