Klaudia Antosiewicz z Gubina zaginęła. Trwają poszukiwania w Polsce oraz Niemczech. Policja prosi o pomoc.

Kompletnie pijany wsiadł za kierownicę i ruszył w miasto. Zatrzymała go policja, bo jego auto co chwilę gasło. Szybko wyszło na jaw, że nie był to jedyny problem.

Oszuści nie odpuszczają. Teraz ponad 100 tysięcy złotych stracił mieszkaniec z okolic Krosna Odrzańskiego, który chciał szybko zarobić. Został też z kredytem.

Zaginął Antoni Szutowicz. Mężczyzny szukają policjanci z Krosna Odrzańskiego, którzy proszą o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu.

Wypadek na drodze krajowej nr 29 w Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Osobówka potrąciła 18-latkę. Życia nastolatki nie udało się uratować.

Samochód osobowy potrącił 18-latkę w pobliżu Osiecznicy pod Krosnem Odrzańskim. Ranna nastolatka trafiła do szpitala.

Tragiczny finał poszukiwań w Gubinie i okolicach. Policja odnalazła zwłoki starszego mężczyzny.

Zaginął Wiesław T. z Gubina. Starszy mężczyzna wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła jego poszukiwania.

Strona 1 z 19

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u