Lubuscy policjanci ćwiczyli technikę jazdy w trudnych warunkach. W ćwiczeniach brało udział 30 lubuskich funkcjonariuszy.

Na lubuskich drogach trwa policyjna akcja "Listopadowy weekend". Kierowcy mogą spodziewać się wzmożonych kontroli, a także liczyć na pomoc ze strony funkcjonariuszy!

Za nami cztery dni policyjnych działań związanych z akcją "ZNICZ". Na tę chwilę bezpieczeństwo krystalizuje się na bardzo wysokim poziomie. Doszło do czterech wypadków, w których ranne zostały cztery osoby.

20-latek znalazł złoty sposób na biznes. Mężczyzna oferował szybkie szczepienia na koronawirusa, bez kolejek i bez czekania. Miało być szybko, sprawnie i z certyfikatem.

Flota lubuskiej policji wzbogaciła się o dwa nowe elektryczne radiowozy! Pojazdy będą wykorzystywane w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Myśliwy spadł z ambony i nie mógł się ruszać. Mężczyzna nie był nawet w stanie sięgnąć po telefon, aby wezwać pomoc. Dopiero po ponad godzinie od upadku jego krzyki usłyszały dwie kobiety. 

Do policjantów zgłosiła się kobieta, która został oszukana. Na portalu ogłoszeniowym wystawiła do sprzedaży buty, na które pojawił się chętny. Oszust zaproponował przelew przez stronę internetową, do której przesłał w komunikatorze link. Tam sprzedająca podała dane karty płatniczej i tak przekazała dostęp do swoich pieniędzy. Z jej konta przelano ponad 50 tysięcy złotych. 

W 2020 roku do służby w lubuskiej policji przyjęto 181 osób. To aż o 50 osób więcej niż w 2019!

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u