Lubuska Policja ma nowego komendanta. To inspektor Jerzy Czebreszuk. - Ja naprawdę uwielbiam tę pracę - podkreśla nowy szef policjantów.

Mężczyzna przesyłał dziewczynkom z województwa lubuskiego treści erotyczne. Dzięki czujności matki jednej z dziewczynek pedofil trafił w ręce policji!

Lubuscy policjanci ćwiczyli technikę jazdy w trudnych warunkach. W ćwiczeniach brało udział 30 lubuskich funkcjonariuszy.

Na lubuskich drogach trwa policyjna akcja "Listopadowy weekend". Kierowcy mogą spodziewać się wzmożonych kontroli, a także liczyć na pomoc ze strony funkcjonariuszy!

Za nami cztery dni policyjnych działań związanych z akcją "ZNICZ". Na tę chwilę bezpieczeństwo krystalizuje się na bardzo wysokim poziomie. Doszło do czterech wypadków, w których ranne zostały cztery osoby.

20-latek znalazł złoty sposób na biznes. Mężczyzna oferował szybkie szczepienia na koronawirusa, bez kolejek i bez czekania. Miało być szybko, sprawnie i z certyfikatem.

Flota lubuskiej policji wzbogaciła się o dwa nowe elektryczne radiowozy! Pojazdy będą wykorzystywane w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Myśliwy spadł z ambony i nie mógł się ruszać. Mężczyzna nie był nawet w stanie sięgnąć po telefon, aby wezwać pomoc. Dopiero po ponad godzinie od upadku jego krzyki usłyszały dwie kobiety. 

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u