Pobicie w Międzyrzeczu. Starszy mężczyzna został brutalnie zaatakowany przez grupę osób. Policja namierzyła i zatrzymała sprawców.

Trasa S3. Mężczyzna wybrał się w podróż rowerem po drodze ekspresowej. Zatrzymali go policjanci.

Motocyklista przekroczył prędkość, bo za nic miał ograniczenie. Zatrzymali go policjanci z Międzyrzecza. Stracił prawo jazdy i otrzymał spory mandat.

Groźne zdarzenie drogowe koło Międzyrzecza. Ciężarówka uderzyła w drzewo. Na miejscu cały czas pracują służby.

Tragiczny finał poszukiwań w okolicach Międzyrzecza. Policja odnalazła zwłoki młodego mężczyzny.

Zaginął Marek G. Ostatni raz widziany był nad jeziorem Paklicko Małe. Mężczyzna przepadł bez śladu. Trwają poszukiwania.

Miała ponad 2 promile alkoholu i prowadziła auto. Pijana przyjechała na stację paliw w Międzyrzeczu, gdzie zatankowała. Wtedy pojawił się problem.

Tragiczny wypadek koło Międzyrzecza. Osobówka uderzyła w drzewo. Jedna osoba zginęła. Na miejscu cały czas pracują służby.

Strona 1 z 11

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u