Motocykle z Niemiec odnalazły się w Polsce. Skradzione jednoślady były ukryte w garażu w Skwierzynie. Zatrzymano już jedną osobę i nie wyklucza się kolejnych.

Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali kobietę, która pieszo szła po trasie S3. Tłumaczyła, że wcześniej pokłóciła się z partnerem i nie chciała dalej z nim podróżować.

To było typowe oszustwo na policjanta. Telefon, fałszywa historia i zdobycie 39 tysięcy złotych. Pokrzywdzona przelała środki na "bezpieczne i policyjne" konto.

Zadzwoniła na numer alarmowy 112 i zgłosiła ból serca. Nagle rozłączyła się i nie odbierała telefonu. Do akcji ruszyły służby, zupełnie niepotrzebnie.

Policjanci wybili szybę w samochodzie w Międzyrzeczu i uwolnili półtoraroczne dziecko. Matka nie mogła dostać się do malca, bo zatrzasnęła kluczyki w aucie.

Zaginął Karol N. z Trzciela w powiecie międzyrzeckim. 33-letni mężczyzna wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Służby rozpoczęły już jego poszukiwania.

Służby zakończyły poszukiwania 72-letniego mężczyzny pod Międzyrzeczem. Pan Mieczysław został odnaleziony po przeszło tygodniu i trafił do szpitala. Był bardzo wyczerpany.

Zaginął Mieczysław H. Mężczyzna wyszedł z domu starości w Kęszycy Leśnej i przepadł bez śladu. Mija trzecia doba poszukiwań. W akcji jest m.in. śmigłowiec.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u