Morsowanie połączyli z pomaganiem. W Kożuchowie zbierali zabawki dla dzieci przebywających w szpitalu onkologicznym we Wrocławiu.

Przed nami wielkie morsowanie na "Gliniankach" w Kożuchowie. Akcja będzie połączona ze zbiórką zabawek i artykułów szkolnych dla dzieci chorych na nowotwór.

Zaginął Krystian J. ze wsi Rejów pod Nową Solą. 15-latek wyszedł z domu w nocy z 9 na 10 października. Nastolatka szuka już policja.

Policja zatrzymuje pijanych kierowców. Tym razem w Nowej Soli i okolicach wpadło pięć osób. Niechlubny rekordzista wydmuchał ponad 2,6 promila alkoholu.

Pijany kierowca wjechał samochodem w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli. Mężczyzna wraz z pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia!

Policjanci zaatakowani podczas interwencji w Nowej Soli. Agresywny 40-latek rzucił się na funkcjonariuszy z pięściami. Był pijany.

Magazyn nielegalnego tytoniu funkcjonował w Nowej Soli. Do obiektu wkroczyła policja. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko trzy tony krajanki tytoniowej.

Do dwóch kolizji doszło na DW315 pod Lubięcinem. Wprowadzono ruch wahadłowy. Występują utrudnienia!

Strona 1 z 13

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u