Miał prawie cztery promile alkoholu, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. W Nowym Miasteczku zatrzymał go inny kierowca. 41-latek stanie przed sądem.

To było standardowe oszustwo na policjanta. Telefon, fałszywa historia i zdobycie 12 tysięcy złotych. 89-latka z Nowej Soli wyrzuciła pieniądze przez okno.

Wybuch w kabinie ciężarówki zaparkowanej na terenie stacji paliw w Nowym Miasteczku. Kierowca trafił do szpitala!

Pacjent szpitala w Nowej Soli ukradł kielich mszalny z kaplicy. Łupem padły też inne naczynia liturgiczne. 49-latek ukrył wszystko w pobliskim lesie.

Mieszkaniec Nowej Soli, posługując się cudzą kartą 9 razy płacił za swoje zakupy. 48-latek został zatrzymany przez policję. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Bus zderzył się z samochodem osobowym na trasie S3 pod Nową Solą. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Nową Solą. Jedna osoba trafiła do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu.

Śmiertelny wypadek w Nowym Miasteczku. Pijany kierowca wjechał na chodnik i potrącił 63-letnią kobietę. Życia rannej nie udało się uratować, zginęła na miejscu.

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u