Policjanci z Nowej Soli ścigali osobowego Mercedesa. Za kierownicą siedziała pijana kobieta. Wkrótce stanie ona przed sądem.

Śmiertelny wypadek koło Kożuchowa. Dwie osoby zginęły na miejscu, a kolejne dwie trafiły do szpitala. Są nowe informacje w sprawie tragedii.

Policjanci z Nowej Soli prowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Patrole działały w mieście i na drogach powiatu. Zatrzymano pięciu kierowców pod wpływem alkoholu.

Groźnie wyglądające zdarzenie w Niedoradzu pod Nową Solą. Kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna dostał wysoki mandat.

Wypadek w Nowej Soli. Poszkodowany został kierowca motoroweru. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Był pod wpływem alkoholu, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. 39-latek dachował w pobliżu Nowego Miasteczka, a następnie ukrył się w pokrzywach.

Ciało mężczyzny wyłowione z Odry w Bytomiu Odrzańskim. Doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Nowosolscy policjanci zatrzymali pirata drogowego. Mężczyzna jechał w terenie zabudowanym 122 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy o dostał surowy mandat!

Strona 1 z 15

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u