Nowe Miasteczko. Pijany kierowca ciężarówki rozbił ogrodzenie i uderzył w budynek. Następnie szofer odjechał. Obywatel Serbii został zatrzymany przez policję.

Miał ponad 1,5 promila alkoholu, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. Pijany kierowca rozbił swoje auto w okolicach Kożuchowa. Został zatrzymany.

Pościg na trasie S3. Policjanci ścigali pijanego kierowcę. Ucieczkę zakończył na terenie Zielonej Góry, gdzie uderzył w inne auto. Mężczyzna był kompletnie pijany.

Wypił alkohol pod sklepem w Studzieńcu i wsiadł do auta. W trakcie próby zatrzymania przez funkcjonariuszy KAS potrącił jednego z celników. Ruszył pościg.

51-latek zaufał oszustom i stracił sporo pieniędzy. Policjanci z Nowej Soli apelują o rozwagę i przypominają, że chęć łatwego i szybkiego zysku często kończy się utratą gotówki. 

Zaginął Ryszard Zambroziewicz. Co się stało z 70-latkiem? Mężczyzny szukają już policjanci z Nowej Soli.

Kobieta potrąciła dwóch rowerzystów na DW315 w Kolsku. Stan jednego jest bardzo ciężki. W akcji śmigłowiec LPR.

Tragiczny wypadek na torach kolejowych w powiecie nowosolskim. Nie żyje 58-latek potrącony przez pociąg osobowy. Na miejscu pracują służby.

Strona 1 z 17

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u