W trakcie podróży pociągiem źle się poczuła. Gdy wysiadła, zaczęła rodzić na dworcu PKP. Była z małym dzieckiem, którym zajęli się policjanci.

Policjanci ze Słubic zatrzymali złodzieja. Mężczyzna bezczelnie okradał starszych ludzi. Teraz stanie przed sądem. Grozi mu spora kara.

Śmierć nad wodą. Z rzeki Odra w Słubicach wyłowiono ciało mężczyzny. Policjanci próbują ustalić jego tożsamość.

Pobicie w Rzepinie. Starszy mężczyzna został zaatakowany na dworcu PKP. Napastnik ukradł mu między innymi telefon oraz pieniądze.

Kompletnie pijany kierowca ciężarówki przewrócił zestaw w rejonie Słubic. 53-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Zaginął Krzysztof Gogoliński. 67-letni mężczyzna przepadł bez śladu. Mógł zaginąć na trasie Słubice - Rzepin. Seniora szuka już policja i straż pożarna.

Tragedia w Słubicach. Z Odry wyłowiono ciało kobiety. Czy to zaginiona 42-letnia Irmina? Policja nie podaje obecnie szczegółów sprawy.

20-letni kierowca BMW pędził po drodze krajowej nr 31 w powiecie słubickim. Wyprzedzał na ciągłej. Wpadł w sidła policjantów z grupy SPEED.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u