Tragiczne zdarzenie w Skwierzynie. Dwie starsze osoby nie żyją. Do sprawy zatrzymano 49-letniego mężczyznę

Ciało rowerzysty znalezione w lesie pod Skwierzyną. Sekcja zwłok ma ustalić przyczynę śmierci mężczyzny.

Policyjny pościg za busem ulicami Skwierzyny. Kierowca uciekał, bo miał przy sobie narkotyki a samochód pochodził z kradzieży.

Młody kierowca pędził jedną z ulic w Skwierzynie i przekroczył dopuszczalną prędkość o 86 km/h. Wpadł w ręce policji, stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Teraz za przewinienie odpowie przed sądem.

Mężczyzna został dźgnięty nożem w klatkę piersiową na ulicy Piłsudskiego w Skwierzynie. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Trzech mężczyzn odpowie przed sądem za usiłowanie kradzieży busa marki Fiat Ducato wartego 80 tysięcy złotych. Choć nie udało im się odjechać autem, to za tego typu przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u