Bezdomny leżał w pustostanie przez kilka dni. W niskiej temperaturze, bez wody i jedzenia. Nie mógł się ruszyć, bo doznał urazu nogi.

Zaginął Tomasz Kawała ze wsi Przeborowo koło Drezdenka. 46-latek wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Nie ma z nim kontaktu od sześciu dni.

Wypadek na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Dobiegniewa. Zderzyły się dwie osobówki. Kierowcy z obu pojazdów zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich ścigali kierowcę Volkswagena. Mężczyzna wpadł, bo przekroczył prędkość. Później okazało się, że ma zakazy prowadzenia pojazdów.

Zaginął Józef B. ze wsi Żółwin pod Strzelcami Krajeńskimi. 72-latek wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła jego poszukiwania.

Śmiertelny wypadek w miejscowości Trzebicz nieopodal Drezdenka. Zginęła kobieta potrącona przez samochód. Droga jest zablokowana.

Wypadek w Drezdenku. Kompletnie pijany kierowca uderzył w drzewo. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu. W aucie była jeszcze jego żona i trójka dzieci.

Akcja poszukiwawcza w rejonie wsi Łęczyn koło Dobiegniewa trwała od rana. Służby szukały młodej kobiety. 23-latkę udało się odnaleźć, trafiła w ręce medyków.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u