Pijana w sztok kobieta zatrzymana koło Strzelec Krajeńskich. 32-latka ledwo kierowała Audi. Gdy dmuchnęła w alkomat, prawie zabrakło skali.

Kolejny tragiczny wypadek na lubuskich drogach. Na wojewódzkiej "158" w powiecie strzelecko-drezdeneckim osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.

Groźny wypadek koło Drezdenka z udziałem motocyklisty. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

Pięciu złodziei wpadło w ręce policjantów. Szajka kradła na terenie całego powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Zatrzymali ich funkcjonariusze po służbie.

Kompletnie pijany kierowca wsiadł do auta i ruszył w trasę. Wpadł w ręce policji, bo jechał zygzakiem. Teraz mężczyzna ma spore problemy.

Za nic miał ograniczenie. Młody kierowca pędził 138 km/h przez wieś. To jednak nie wszystko... Mężczyzna stracił prawo jazdy i dostał spory mandat.

Dachowanie koło Strzelec Krajeńskich. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Na szczęście kierująca nie doznała poważnych obrażeń.

Pił alkohol, ale mimo to wsiadł za kierownicę i ruszył w trasę. Miał do pokonania spory odcinek, ale wpadł w Dobiegniewie. Dalej już nie pojechał.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u