Zaginęła Renata Ratajczak ze wsi Licheń pod Strzelcami Krajeńskimi. 52-latka wyszła z domu i przepadła bez śladu. Policja rozpoczęła jej poszukiwania.

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do mieszkania w mieście. Złodzieje ukradli sprzęt medyczny i elektroniczny.

Policja w Strzelcach Krajeńskich szuka dwóch mężczyzn, którzy na stacji benzynowej w mieście zatankowali paliwo i odjechali. Mundurowi pokazali ich wizerunki.

Pijany jechał hulajnogą elektryczną w Strzelcach Krajeńskich. Poruszał się zygzakiem, więc zatrzymała go policja. 27-latkowi grozi nawet 30 tysięcy grzywny.

Pościg w Strzelcach Krajeńskich. Mundurowi ścigali pijanego kierowcę. W trakcie ucieczki 19-latek uderzył w radiowóz. Nie miał uprawnień do kierowania.

Oszuści cały czas "pracują". Tym razem pieniądze straciła 86-latka, która uwierzyła w zmyśloną historię o wypadku syna. Kobieta oddała 46 tysięcy złotych.

Wypadek w Strzelcach Krajeńskich. Kierowca osobówki potrącił 83-letnią kobietę. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Pijany jechał hulajnogą elektryczną w Zwierzynie koło Strzelec Krajeńskich. Jechał zygzakiem, więc zatrzymała go policja. 30-latek dostał 2,5 tysiąca mandatu.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u