Policyjna eskorta do szpitala w Sulęcinie. Pomocy medycznej potrzebował 3-letni chłopiec. Malec tracił przytomność.

Nocna szarża pijanego 20-latka ulicami Sulęcina. Młody mężczyzna roztrzaskał samochód BMW na myjni i uciekł pieszo. W środku były też dwie pasażerki.

Przestępcza szajka ukradła naczepę. Złodzieje zawinęli ją z parkingu i wywieźli, aby zabrać ładunek. Wpadli na gorącym uczynku, gdy przeładowywali towar.

Wypadek koło Sulęcina. Osobówka z impetem uderzyła w płot. Kierująca uciekła, zostawiając rannego pasażera. Powód ucieczki po chwili był już jasny.

Seryjny włamywacz zatrzymany przez policję z Sulęcina. 24-letni mężczyzna kradł na terenie gminy Torzym. Jest doskonale znany mundurowym.

Dwóch złodziei wpadło na gorącym uczynku podczas kradzieży części samochodowych w Torzymiu. Teraz grozi im 5 lat więzienia.

Odblaski na ubrania to ważna rzecz, która poprawia bezpieczeństwo. O ich zaletach, ale i obowiązku noszenia informuje policja.

Tragiczny wypadek na stawach hodowlanych. Strażacy wyłowili z wody zwłoki 62-letniego ochroniarza. 

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u