Dwa wypadki na autostradzie A2. Na wysokości Torzymia łącznie zderzyło się sześć pojazdów. Trasa w kierunku Świecka jest zablokowana.

Niebezpieczna sytuacja na A2 w Lubuskiem. Pijany spacerował po autostradzie pod osłoną nocy. Mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi.

Napad w Sulęcinie. Dwoje mężczyzn zaatakowało 32-latka. Grozili mu bronią, okładali pięściami i bili pałką. Agresorzy zostali zatrzymani. Grozi im 12 lat więzienia.

Marihuana, amfetamina i mefedron - to efekt policyjnej akcji w Sulęcinie. Funkcjonariusze zatrzymali dilera narkotyków. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Policjanci będący po służbie przy pomocy druha OSP zatrzymali 25-latka, który uszkodził pięć aut w Lubniewicach. Mężczyźnie grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Policjanci z Sulęcina ścigali pijanego kierowcę. W trakcie ucieczki 46-latek uderzył w radiowóz. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu.

Kierowca jechał autem pod wpływem alkoholu i mimo zakazu prowadzenia, a pasażer miał przy sobie marihuanę. Obu mężczyzn zatrzymali policjanci z Sulęcina.

Rowerzystka wjechała na przejście dla pieszych i uderzyła w bok busa. 17-latka trafiła do szpitala a sprawa trafiła do sądu dla nieletnich!

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u