Odblaski na ubrania to ważna rzecz, która poprawia bezpieczeństwo. O ich zaletach, ale i obowiązku noszenia informuje policja.

Tragiczny wypadek na stawach hodowlanych. Strażacy wyłowili z wody zwłoki 62-letniego ochroniarza. 

Kierowca po narkotykach zatrzymany w Sulęcinie. Okazało się, że 18-latek niedawno zdał egzamin. Tym sposobem nie zdążył odebrać prawka, a już je stracił.

Tragiczny finał poszukiwań w Lubniewicach. Służby wyłowiły ciało mężczyzny z jeziora Krajnik. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci.

Psy żyły w tragicznych warunkach. Nie miały jedzenia, wody i były poranione. Leżały w stercie śmieci i odchodów. Właściciele nic sobie z tego nie robili.

Gdy zobaczył policjantów, zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Okazało się, że 30-latek to diler narkotyków. Teraz grozi mu spora kara więzienia.

Do mieszkanki Sulęcina zadzwonił policjant i powiedział, że jej pieniądze są zagrożone. 39-latka padła jednak ofiarą oszustwa. Straciła sporo kasy.

Policjanci z Sulęcina zatrzymali 30-latka, który śmiertelnie potrącił kobietę na terenie gminy Torzym i uciekł z miejsca wypadku. Był kompletnie pijany.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u