Okradł sąsiada na prawie 5 tysięcy złotych. Zabrał elektronarzędzia i elementy maszyn rolniczych. Wpadł przez monitoring. Był zaskoczony zatrzymaniem.

Zaginął Marcin Bajor. 29-letni mężczyzna wyszedł z domu w Sulechowie i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła jego poszukiwania i prosi o pomoc.

Interwencja policji na dworcu PKP w Sulechowie. Pracownicy budowlani zatrzymali złodzieja. 33-letni mieszkaniec Warszawy miał przy sobie narkotyki.

Tragedia w Sulechowie. 36-letni Mateusz został dotkliwie pobity pod swoim domem. Poszkodowany mężczyzna zmarł w szpitalu. Policja zatrzymała już napastnika.

Zaginął Łukasz Micnas. 45-latka z Sulechowa szuka już policja. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Swoisty Gang Olsena w akcji. Pijani mężczyźni postanowili ukraść samochód w Sulechowie. Gdy weszli do auta, zatrzasnęli się wewnątrz.

Tymczasowy dworzec PKP w Sulechowie padł ofiarą 19-latka. Młody mężczyzna postanowił wyżyć się m.in. na szybach. Został zatrzymany. Wszystko zgonił na alkohol.

Akcja "Trzeźwy poranek" w Kargowej i Babimoście. Zatrzymano dwóch kierowców pod wpływem alkoholu. Policja zapowiada kolejne działania w całym powiecie.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u