Służby szukały zaginionego mieszkańca Kruszyny koło Sulechowa. Mężczyzna sam zgłosił się na komisariat i powiedział, że podróżował po kraju.

Poważny wypadek w Sulechowie. Auto uderzyło w bariery na wiadukcie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Policjant po służbie zaatakowany przed własnym domem w Babimoście. Najpierw napadł go 29-latek, później pomagali mu koledzy. Wszyscy zostali zatrzymani.

Tragiczny poranny wypadek w Sulechowie. Auto wypadło z drogi. Kierowca uciekł, pasażerka poniosła śmierć na miejscu!

Policjanci z Sulechowa zatrzymali dilera narkotyków. Wpadł podczas kontroli drogowej. Ujęto też kierowcę pojazdu, ponieważ wraz z pasażerem byli agresywni.

Kierowcy w Sulechowie wystarczyło kilkanaście sekund na zdobycie 57 punktów karnych! 

Policjanci z Sulechowa i Wolsztyna zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany. Przestępca ukrył się na strychu, a dokładniej pod podłogą.

Sprytny pracownik postanowił ukraść specjalistyczny kabel od maszyny. Mężczyzna zarobił kilkaset złotych. Straty firmy wyniosły blisko pół miliona złotych!

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u